• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jelcz 315 jak Jelcz ale... troszkę na inny sposób

pado

Znany użytkownik
KKMK
...może MAN to już nie ten sam wspomniany sentyment ale takie modele ogląda się z przyjemnością :)
Dobrze że chociaż z przyjemnością się ogląda. Man to marka, która w Krakowie ma silną pozycję. Może dlatego taki sentyment. Tak czy siak model trzeba ukończyć. Nie ma rady. Powoli dłubię w oświetleniu. Jak na razie mam 6 - 14/15 świateł. Chciałbym dorobić koguta tylko nie mam pomysłu jakiej wielkości powinien być i z czego go zrobić...
20170426_011539.jpg

pado

Znany użytkownik
KKMK
Man prawie gotowy;) Instalacja elektryczna w zasadzie gotowa ;)
Na miejscu sa już ostatnie dwie lampy obrysowe
10-MAN TGS.jpg
i mam już nową belkę pod przednie koła o właściwej szerokości ;)
09-MAN TGS.jpg
Kombinuje czy się uda zmieścić kierowcę.... ale chyba wolę aby jazda była dłuższa.

pado

Znany użytkownik
KKMK
Prawie koniec. Model dostał wczoraj balast w postaci zbiorników na paliwo i inne dodatki co tam wisiały na ramie. Nowa bateria spowodowała że można śmigać truckiem długo. Po 45 minutach wyłączyłem zabawkę bo czas do spania. Z naczepą Minichams ponad 1,5 kg radzi sobie wyśmienicie.
20170518_235322.jpg
jeszcze kabina i gotowe :)

pado

Znany użytkownik
KKMK
Będzie mała zmiana w zestawie. Ciągnik dostanie wannę, którą trzeba uruchomić a do tego moduł świetlny którym będziemy włączać koguta i awaryjne ;) człowiek ciągle się uczy :)

pado

Znany użytkownik
KKMK
Oj dawno mnie tu nie było :) No ale udało się wykończyć Mana z firmy Eligor w 1:43. Co prawda nie zostały jeszcze wklejone lusterka i klamki.... ale to zostawię dla przyszłego właściciela ;) Będzie miał okazję trochę pomodelować ;)
DSC_0363.JPG
DSC_0360.JPG
DSC_0362.JPG
DSC_0366.JPG
DSC_0353.JPG
DSC_0354.JPG
DSC_0356.JPG

pado

Znany użytkownik
KKMK
Ładny zestawik wyszedł, trafi do kogoś ciekawy model :)
Wiem ze bedziesz składał coś wiekszego, zobacz to, niech Cie zmotywuje szybciej :)
Abarth tu nie chodzi o motywację :) Chodzi o czas na to wszystko ;) Zacząć jest łatwo... ale kończyć trudniej zwłaszcza jak prace przeciągają się na tygodnie/miesiące itd ;)

Temat Mana uważam za zamknięty ;) Czas zabrać sie za kolejnego ;)
Jak ktoś chętny to zapraszam na film ;)