• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Jednostka wojskowa - bocznica

OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#41
Prace dobiegły końca. Całość bocznicy ma 5 metrów i wykorzystuje także moje pierwsze skrzynki zrobione kiedyś jako dojazd do GSu. Po przebudowie nie miałem co z nimi zrobić i cieszę się, że dostały drugie życie. Myślę, że będą teraz częstym gościem na różnego rodzaju imprezach modelarskich, a właściciel wypełni je swoją bogatą i unikatową kolekcją pojazdów LWP :)

JednostkaW1.JPG


JednostkaW2.JPG


JednostkaW3.JPG


JednostkaW4.JPG


JednostkaW5.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#44
Nie dość, że bocznica zrobiona jest bardzo realistycznie, to jeszcze zdjęcia z naturalnym tłem są kapitalne. Jestem pod wrażeniem (y) i jednocześnie gratuluję. (y)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
#45
Takie okna jak w dyżurce( strażnicy ) były u mnie w szkole podstawowej, chodzi mi o układ. Elegancka praca, osobiście nie potrzebuję wyposażenia wnętrza budynków, to co widzę jest git.
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#56
ziemia powinna być zaorana gąsiennicami , ślady ciężkich nieekonomicznych Star-ów ,porysowany beton na rampie od gąsiennic itp itd , bo naprawdę oglądając jakieś żwirownie czy inne makiety z autami no żal PL , a budujecie tak piękne makiety....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 53

Podobne wątki