• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

"Jedenastka" ... na gorąco...

Tw53-2566

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 1 0
#2
Nie żebym marudził ,ale na wąskich torach jest dość małe urozmaicenie taboru parowego . Skoro 750 to może jakiś małoseryjny parowóz ? Ale i tak dobrze , że coś idzie w kierunku remontów parowozów .
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.095 3 1
#5
Nie żebym marudził ,ale na wąskich torach jest dość małe urozmaicenie taboru parowego . Skoro 750 to może jakiś małoseryjny parowóz ? Ale i tak dobrze , że coś idzie w kierunku remontów parowozów .
Aha, to teraz niech kolega policzy, ile to sprawnych peiksów mamy w Polsce. Ba ile wąskotorowych parowozów w ogóle. Bo mi wychodzi, że rozmaitość jest ogromna a peiksów sprawnych... Zagadka. Ile?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#8
Jeden w Krośnicach ? nie śledzę ostatnio nowinek, zburaczałem wąskotorowo, powiedz Waść wstydu oszczędź.
[DOUBLEPOST=1492264466][/DOUBLEPOST]
Jeden w Krośnicach ? nie śledzę ostatnio nowinek, zburaczałem wąskotorowo, powiedz Waść wstydu oszczędź.
Nie chyba tam jest ostawiony, w Środzie.
 
OP
OP
Jarząbek

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#9
Peiksów ... zależy jakich peiksów? 48 - to ten jeden - wymieniony przez Pawła i do tego żniński peiks - 38.
Więcej czynnych peiksów ... nie pamiętam, za wszystkie serdecznie ... dziękuje. ;)
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.095 3 1
#11
Tak. Mamy jednego czynnego Px48. Konkretnie 1907 w Krośnicach.
1756 ze Środy jest w trakcie naprawy. Do tego czynny jest Px38-805, Px29-1704 jest na ukończeniu. Oprócz tego czynny jest jeszcze Kp4-3772, Borsig 11458, Las49 3343 oraz Ty3471. O czymś zapomniałem?