• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Kapitalna maszyna, bez rozgłosu , bez wielkich planów bez niepotrzebnego paplania po prostu Jarek zrobił Bizona, chciałbym zobaczyć minę tego mądrali co się odgrażał że zrobi Bizona :) :) :) :)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Postanowiłem wykonać naczepę pod kontenery firmy Brohius . Naczepa składa sie z dwóch części , jedna 2-osiona , druga 3-osiowa.
Na ten czas zrobiłem ta pierwszą część.
Muszę podziękować Mikołajowi za motywację do zmierzenia sie z drukiem 3D
Okazało się , że nie taki diabeł straczny jak go malują . Projektowanie okazało się nie takie skąplikowane.
Zakupiłem drukarkę w technologi SLA , czyli drukowanie elementów z żywic utwardzanych.

Model składa sie z takich elementów i blaszek fototrawionych.

DSC06797 — kopia.JPG
DSC06798 — kopia.JPG
DSC06800 — kopia.JPG
DSC06801.JPG
DSC06803 — kopia.JPG
DSC06812.JPG
DSC06813.JPG
DSC06814.JPG
DSC06815.JPG
DSC06816 — kopia.JPG
DSC06817 — kopia.JPG
DSC06818 — kopia.JPG
DSC06819 — kopia.JPG
DSC06820 — kopia.JPG
DSC06821 — kopia.JPG


Muszę niestety wprowadzić kilka poprawek. Druk nie jest tak idealny wymiarowo jak na rysunku.

Pozdrawiam
Jarek
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Nie wiem jakiego programu używasz do dzielenia modelu na warstwy, ale sprawdź Jarku aspect. Sam miałem kiedyś z tym kłopot.
Używam Photon Workshop V2 , był dedykowany do drukarki ( Anycubik photon S )
Dziękuję za wskazówki . Na pewno skorzystam z Twojej podpowiedzi.
Nie jestem także pewien czasu naswietlania , nastawiam na 10 sekund. Czy to odpowiedni czas?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 113

Podobne wątki