• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Z tamponem mam mały problem z ustawieniem w odpowiednim "uchwycie " blaszki. Ale muszę spróbować trochę inaczej podejść do tematu . Zobaczymy co wyjdzie?
Co do pytania czy te elementy między osiami się trzymają , to zapewniam , ze super glu spełnia swoje zadanie. W tym celu zrobiona została ta obwódka , na tych malutkich elementach. Jest to miejsce do nałożeniu kleju. Wszystkie elementy po zagięciu są klejone. Staram się na etapie projektowania tak to wykombinować , aby było najłatwiej poskładać do kupy. Po wytrawieniu , wystarczył mi wieczór aby złożyć , pomalować i założyć deski.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolejny świetny projekt. Po pomalowaniu wcale nie widać, że mocowanie osi jest uproszczone. Podoba mi się ta naczepa.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Naczepa jak zwykle rewelacyjna, ale mnie zainteresowały tampodruki na fototrawionkach. Jeżeli będziesz to rozwijał (np tablice ADR, gabarytki lub ekologiczne) to jestem chętny na zakup czegoś takiego. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Naczepa bardzo dobra , spodem nie ma się co przejmować bo nikt normalny ;):) modelu od spodu nie wstawia do gabloty :D
Tampon widziałem na żywo i mogę powiedzieć że jest OK.
Widzę że Jarek już masz nazwę swojej manufaktury.(y)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Mam trochę czasu wolnego , wiec postanowiłem zrobić model ciągnika w konfiguracji 10 x 4 firmy Van Grinsven

DSC-9272-BorderMaker[1].jpg


dzisiaj wytrawiłem blaszkę i pogiąłem

IMG_4312.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No i znów nie będę mógł spać spokojnie. Jarku! Zapowiada się kolejny rewelacyjny model. Jestem pod wrażeniem. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 113

Podobne wątki