• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Na warsztacie mam dwa projekty. Pierwszy to zestaw do przewozu sprzętu rolniczego a drugo do przewozu żywca.
Trochę mi zeszło z rysowaniem , ale mam nadzieje że efekt końcowy będzie zadowalający. Zwracałem uwagę na to aby była jak najwieksza ilość szczegółów.
Pierwszy zestaw robiłem opierając się na dokumentacji zdjęciowej z parkingu i materiałów z neta firmy Gebr. Recker. Samochód będzie dodatkowo wyposażony w Palfingera.

IMG_3121.JPG


IMG_3122.JPG


Na drugi zestaw zrobiłem odpowiednie kalkomanie , więc efekt powinien być zadawalający.

IMG_3123.JPG


IMG_3124.JPG


IMG_3125.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Pięknie to wygląda. Blaszki fototrawione dają niesamowite możliwości i Ty je wykorzystujesz na maksa. Piękna robota. (y)(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Już mi się to podoba , a co to będzie jak pokażesz gotowe modele (y) Jakbyś chciał to mam kumpla który jeździ takimi żywcówkami , tylko oni mają zestawy naczepowe . Może Ci zdjęcia z środka porobić tych naczep oraz od zewnątrz .
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Człowieku, powiedź że masz gdzieś jeszcze taka zabudowę. Płace jak za prezydenta! Jest genialna. U mnie na warsztacie leży chyba już 5 rok naczepa do żywca na małych kołach i brakuje weny i pomysłu na skończenie, ale jak blaszki dają takie możliwości to chyba z tym tematem się uśmiechnę do Ciebie ;) A co do zestawu do przewozu sprzętu rolniczego również jest na wysokim poziomie. To będzie polska firma czy zagraniczna? Jak widzę w powiadomieniach że dodałeś załącznik zawsze pojawia się u mnie uśmiech. Ale jak oglądam zdjęcia.... pojawia się podziw i zazdrość, że to nie mój warsztat. Tak trzymaj :)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Jakiś czas temu , dość odległy, zrobiłem kalki na pewną Scanie. Jak ją zobaczyłem w internecie od razu mi wpadła w oko. Przysiadłem do niej ostatnio i podłubałem trochę. Pokazuje ją w tym dziale , bo jest nie skończona. Udało mi się popsuć dwie kalki na blendzie i glogie. Notabene kalki pochodzą od Mfzone i są niewidoczne po nałożeniu.
Przy okazji , może ktoś posiada patent na malowanie napisu Scania bo jakoś ten element nie bardzo mi wychodzi?

1222021450_resized[1].jpg


IMG_3201.JPG


IMG_3208.JPG


IMG_3209.JPG


IMG_3211.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Na żywo wygląda jeszcze lepiej, bardzo ładny model . Takie rzeczy jak napisy i drobne szczegóły maluję bardzo mocno zaostrzoną wykałaczką i rzadką farbą akrylową żeby w razie czego łatwo zeszło, niestety jak się ręka czasem trzęsie to nie idzie i po 10 razy zmywam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 113

Podobne wątki