• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

adamwyt

Znany użytkownik
Dzisiaj przeglądałem cały Twój wątek. Może to nie jest epoka modelarska która mnie kręci ale muszę przyznać jedno: To co robisz z blaszkami to prawdziwe mistrzostwo świata(y).

jarekom

Znany użytkownik
Na warsztat wjechał nowy model do zrobienia. Będzie to Scania R 13 na podwoziu 8x4 firma Felbermayr.

p1010269h7p2p[1].jpg

Podwozie bazie od Mana Herpa 083157 - akurat rozstaw między osią 1 a 2 pasuje. Nadkola zamienione na okrągłe. Kabina Scani R 13 - do przycięcia będą blendy boczne. Do zrobienia będzie wieża i osprzęt przy podwoziu.

Parę rzeczy już zrobiłem

IMG_6336.JPG

IMG_6337.JPG

IMG_6338.JPG

jarekom

Znany użytkownik
Kolega Oltrans poprosił o zrobienie klamry pasa napinającego w skali 1:24.
Klamrę zrobiłem z elementów ( 3 ) do samodzielnego wygięcia i złożenia w całość.
Szerokość pasa mocującego ok. 2 - 2,5 mm.

IMG_9636.JPG

IMG_9638.JPG

IMG_9642.JPG

IMG_9646.JPG

IMG_9648.JPG

RaFuS

Znany użytkownik
Brak istotnej zapadki i zębatki oraz źle przeciągnięty pas... No ale mimo wszystko brawa za wykonanie.
Co do Scanii to trzymam kciuki za projekt. :)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 498
W robocie 113