1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

jarekom w robocie

Dyskusja w 'W robocie' rozpoczęta przez użytkownika jarekom, 15 Października 2012.

1. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Z tamponem mam mały problem z ustawieniem w odpowiednim "uchwycie " blaszki. Ale muszę spróbować trochę inaczej podejść do tematu . Zobaczymy co wyjdzie?
    Co do pytania czy te elementy między osiami się trzymają , to zapewniam , ze super glu spełnia swoje zadanie. W tym celu zrobiona została ta obwódka , na tych malutkich elementach. Jest to miejsce do nałożeniu kleju. Wszystkie elementy po zagięciu są klejone. Staram się na etapie projektowania tak to wykombinować , aby było najłatwiej poskładać do kupy. Po wytrawieniu , wystarczył mi wieczór aby złożyć , pomalować i założyć deski.

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1

2. BoBi

BoBi Znany użytkownik

Te blaszkowe tematy to jest totalny odjazd :eek:(y)

3. Sebastian CH

Sebastian CH Znany użytkownik

Nie ma to jak dobra blaszka. co prawda mocowanie osi trochę słabe, ale nie wiem czy ktoś wpadłby na inny pomysł. Chetnie widziałbym takie cacko u siebie.

4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Dla mnie Twoje produkcje już pod artyzm podchodzą . Cudownie się ogląda to co wymyślisz i wykonasz (y)

5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolejny świetny projekt. Po pomalowaniu wcale nie widać, że mocowanie osi jest uproszczone. Podoba mi się ta naczepa.

• Popieram Popieram x 1
  6. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Naczepa jak zwykle rewelacyjna, ale mnie zainteresowały tampodruki na fototrawionkach. Jeżeli będziesz to rozwijał (np tablice ADR, gabarytki lub ekologiczne) to jestem chętny na zakup czegoś takiego. (y)

7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Naczepa bardzo dobra , spodem nie ma się co przejmować bo nikt normalny ;):) modelu od spodu nie wstawia do gabloty :D
    Tampon widziałem na żywo i mogę powiedzieć że jest OK.
    Widzę że Jarek już masz nazwę swojej manufaktury.(y)

8. Młody

Młody Znany użytkownik

Bardzo duży postęp technologiczny. Czuje się sto lat za murzynami. Super Ci to wychodzi (y)

9. kelix

kelix Aktywny użytkownik

Ciężarówki w ogóle mnie nie kręcą, ale to co tu wyprawiasz (wytrawiasz ;-) ) jest godne podziwu. Kawał roboty, który cieszy oko.

10. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Witam
    Mam trochę czasu wolnego , wiec postanowiłem zrobić model ciągnika w konfiguracji 10 x 4 firmy Van Grinsven

DSC-9272-BorderMaker[1].jpg

dzisiaj wytrawiłem blaszkę i pogiąłem

IMG_4312.JPG

• Super! Super! x 16
    • Doceniam Doceniam x 1
  11. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Robi wrażenie w stanie surowym już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć z budowy tego modelu.

12. Lec Go (Bartek)

Jarek powinieneś zmienić nick na Magiczny Jarek :D To co wyczyniasz w skali opiera się o ósmy cud świata .

• Popieram Popieram x 1
  13. Mafo

No i znów nie będę mógł spać spokojnie. Jarku! Zapowiada się kolejny rewelacyjny model. Jestem pod wrażeniem. (y)

• Popieram Popieram x 1
  14. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Witam
    Takie pojemniki zrobiłem

IMG_9530.JPG

IMG_9533.JPG

IMG_9536.JPG

IMG_9539.JPG

IMG_9542.JPG

IMG_9543.JPG

• Super! Super! x 13
  15. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalna produkcja (y)

16. Lec Go (Bartek)

Rewelacyjne te kosze (y)

17. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Kosze jak prawdziwe ci wyszły

18. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Kosze extra.(y)To fototrawionki ?

19. Mafo

No i co tu napisać... Po prostu piękne i bardzo realistyczne. (y)

20. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Tu nigdy nie ma lipy, nawet zwykłe pojemniki a robią szał!

Udostępnij