• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Czesc :)
Przejzalem caly Twoj temat od deski do deski, to co robisz z blaszek to jak dla mnie mistrzostwo.
Wroce troche do Twoich transporterow ciezarowek - bo mam od jakiegos czasu zajawke na tego typu pojazdy - sam zlozylem sobie z czesci naczep i zabudow naczepe do tego celu i powiem szczerze bylem nawet zadowolony z efektu do czasu az nie natrafilem na Twoje dziela, ktore mnie zdemotywowaly pod tym wzgledem. Widzac poziom prac i techniczne mozliwosci moge stwierdzic, ze ten temat bedzie jednym z najbardziej przegladanych przeze mnie.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Trochę w wolnym czasie przesiadłem , aby pokończyć zaczęte modele.
Poskładałem do kupy części składowe kruszarki i pomalowałem.

IMG_2040.JPG


IMG_2042.JPG


IMG_2043.JPG


Nawet przypasował ten kolor bo widać wszelkie linie podziałowe.

Także przy dźwigu porobiłem pewne postępy.

IMG_2048.JPG


IMG_2051.JPG


IMG_2050.JPG


Powstaje mała flota Felbelmayera.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No to powiem, że mnie szokujesz coraz bardziej. :eek::eek::eek: Co jeden to lepszy. Kruszarka wygląda niesamowicie, a i ten dźwig zapowiada się rewelacyjnie. Jednak w technologii blaszek fototrawionych drzemią niesamowite możliwości. To jest po prostu piękne. (y)(y)(y)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Pierwsze próby z felgami. Blaszka 0,1 mm rozmiar felgi 19 cali. Od razu nadmienię , że usytuowanie zacisków hamulcowych jest do bani. Felga wymaga porządnego malowania i precyzyjnego wycięcia.

IMG_2171.JPG


IMG_2172.JPG
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Myślałem żeby wyciąć albo wytoczyć bazę do odlewów. Kiedyś swego czasu kupiłem gumę do tych celów i przyszedł czas na spróbowanie tego specyfiku.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 113

Podobne wątki