• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom w robocie

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Gorąco polecam Ci Jarku program Chitubox. Jest dużo bardziej przyjazny i ma więcej opcji.
Ja używam najczęściej czasów od 8 do 12 sek, w zależności od geometrii i tego jak bardzo filigranowy jest obiekt. Ale wychodzę też poza tę "strefę". Na początek dycha jest ok.
Jak będziesz miał więcej pytań pisz na PW :)(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Polscy producenci modeli drukowanych powinni iść do Ciebie na szkolenie , jak powinno się drukować modele , nie wszystko w całości tylko tak jak Ty Jarku po elemencie i można to ładnie dopieścić i dobrze pomalować , jak zwykle super robota w Twoim wykonaniu.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Polscy producenci modeli drukowanych powinni iść do Ciebie na szkolenie , jak powinno się drukować modele , nie wszystko w całości tylko tak jak Ty Jarku po elemencie i można to ładnie dopieścić i dobrze pomalować , jak zwykle super robota w Twoim wykonaniu.
Tak sobie założyłem. Jest mi łatwiej drukować. Chociaż z jakością to jeszcze muszę długa drogę przebyć!! Można by powiedzieć , że ciągle się uczę. Wspomagam się blaszkami , ponieważ nie wszystko można wydrukować. Odlewam także opony , są one z gumy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 113

Podobne wątki