• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja jarekom osobowe

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Audi Q2 to pierwszy model zrywający z dotychczasową stylistyką pozostałych Q. Model ma wiele akcentów nawiązujących do Audi z lat 80-tych m.in. szeroki tylny słupek.
Oryginał, który miał premierę na Genewie jakoś mi nie leży. Jednak miniaturka herpy ma wszystko w najlepszym wykonaniu. Piękny kolor lakieru z czarnymi dodatkami
stylistycznymi sprawia, że model ten zdecydowanie się wyróżnia. Podoba mi się polityka Audi z miniaturkami 1/87, wypuszczają je od razu w dniu premiery oryginału.
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Jarek jak Ty to robisz, w Herpie jeszcze nie wiedzą jak go zrobią i kiedy będzie w sprzedaży a Ty już masz .
Gratuluję , bardzo mi się podoba i chyba sobie zapoluje kiedyś na takiego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Pięknie wykonana miniaturka. Herpa jak chce, to jednak potrafi. Kapitalnie wyglądają te czarne felgi komponujące się z czarnymi elementami dołu nadwozia. (y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Jarek jak Ty to robisz, w Herpie jeszcze nie wiedzą jak go zrobią i kiedy będzie w sprzedaży a Ty już masz .
Gratuluję , bardzo mi się podoba i chyba sobie zapoluje kiedyś na takiego.
Nie wiesz?
Zapytaj kogo więzi od kilku miesięcy w swojej piwnicy? A Herpie trwą poszukiwania głównego projektanta i konstruktora.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Jestem w szoku z kąd bierzesz takie super nowości nie dostępne dla takich jak ja .:(;) .jest kapitalny i już nie mogę się doczekać kiedy będzie dostępny na naszym rynku..
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Chętnie bym takiego konstruktora ugościł u mnie. Wypuścił bym go wtedy , kiedy by obiecał , że do roboty się weźmie i parę modeli zaprojektuje. Mam na myśli Fordy, Ople , Skody , BMW i inne.
A tak poważnie to na Ebay-u można te modele kupić. Jest ich tam trochę.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Spark w końcu wykonał model samochodu , który zajął pierwsze miejsce w wyścigu La Mans w 2015 roku. Jest nim Porsche 919 Hybrid o numerze startowym 19. W ofercie są jeszcze z numerem bocznym 17 ( czerwony ) i 18 ( czarny )

IMG_7496.JPG


IMG_7501.JPG


IMG_7504.JPG


IMG_7509.JPG


IMG_7511.JPG


IMG_7514.JPG


IMG_7518.JPG


IMG_7520.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Piękny ten "sportowiec". Spark, jak zwykle, wykonał świetną miniaturkę. Dobrze, że nie zbieram zwycięzców LM, bo byłaby zazdrość. Gratuluję nowego egzemplarza w kolekcji. (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Wspaniała miniaturka ubiegłorocznego zwycięzcy Le Mans. Wykonanie bardzo szczegółowe, ten kolor mi najbardziej odpowiada na Porsche 919 Hybrid.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Firma Fronti-Art wypuściła model super samochodu - KOENIGSEGG ONE:1. W ofercie trzy warianty kolorystyczne: biały, czarny i niebieski. Model wykonany z żywicy , brak możliwości jeżdżenia po stole ( koła stałe ).
Parę słów na temat samego samochodu. Nazwa nie przypadkowa , ponieważ określa stosunek ciężaru samochodu do jego mocy, który wynosi 1:1. Zatem moc to 1360 KM wydobywana z silnika V8 o pojemności 5L biturbo.
Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,6 s ; 0-300 km/h: 11,92 s . Droga hamowania: 300-0 km/h : 6,03 s . Można sobie tym samochodem pojechać 454 km/h.
Mi w najbardziej się spodobał niebieski.

5265933_the-matte-blue-koenigsegg-one1-captured_tbbd83db7[1].jpg


IMG_8034.JPG


IMG_8037.JPG


IMG_8040.JPG


IMG_8043.JPG
 

Podobne wątki