• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja jarekom osobowe

M

Maverick

Gość
#8
Kolejny model który już pomalu staje się klasykiem "nowego" gatunku Mercedesa. Wykonany bardzo precyzyjnie i mimo, ze w kolorze za którym nie przepadam to i tak mi się podoba bardzo.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#10
Kolejne modele to wolkswageny.
Na początek Golf VI cabrio

Wolkswagen Golf (1).JPG


Wolkswagen Golf (5).JPG



Dwa pozostałe modele to też Golfy, ale w wersji VII. Dwie wersje - dwu i czterodzwiowy.

Wolkswagen Golf (2).JPG


Wolkswagen Golf (3).JPG


Wolkswagen Golf (4).JPG
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Irokez Golfik Cabrio to produkt Herpy,natomiast o ile się nie mylę VII to już jest Rietze :)

Golfik cabrio bardzo przyjemny. :D
Mam jednego ale w kolorze ciemniejszym.

Natomiast Golf VII w wersji 3-drzwiowej bardziej mi się podoba niż w 5-cio.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#13
Patrząc z perspektywy 30 lat, Golf jeśli chodzi o formę i wzornictwo to już dinozaur... Nie zmienia to faktu, że nadal patrzy się na niego z przyjemnością bez względu na wersję.Cabrio to mój No.1.
 
M

Maverick

Gość
#15
Ja z Golfów lubię najbardziej Golfa I a po Golfie IV to juz w sumie nie rozpoznaję nastepnych jego generacji bo to już kompletnie "nie moja bajka". Ale ten Golf cabrio podoba mi się najbardziej z tej prezentacji.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#16
Witam
Kolejna model to Mercedes Benz W 176.Trzecia generacja Mercedesa klasy A należy do segmentu C, czyli klasy kompaktowej. Nie jest to minivan połączony z hatchbackiem jak poprzednik W169 lecz zwykły 5-drzwiowy hatchback - cała konstrukcja jest nisko zawieszona, a wysokość pojazdu wynosi 143,3 cm. Teraz klasa A będzie konkurowała z Audi A3 i BMW 1. Gdy pierwszy raz go zabaczyłem , byłem przekonany , że to nowa klasa B. Zmylił mnie kompletnie zmieniony wizerunek . Jest bardziej kanciasty i przez to wygląda lekko drapieżnie. Model jak i w 1:1 przypadł mi do gustu.

Mercedes Benz W176 (3).JPG


Mercedes Benz W176 (4).JPG


Mercedes Benz W176 (5).JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#18
Nowa klasa A jest dużo fajniejsza od poprzedniej. W porównaniu do poprzednika to linia nadwozia idzie w kierunku sportowym. Nadaje to przyjemniejszy wizerunek auta. Ciekawa propozycja Mercedesa. A model widzę, że zrobiony dokładnie i dość szczegółowo. Pasuje mu ta ostra czerwień.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#20
Kolej na Porsche Cayenne w pomarańczowym matowym kolorze.

Porsche Cayenne (1).JPG


Porsche Cayenne (2).JPG


Porsche Cayenne (5).JPG


I w duecie z Audi A5. Pozwoliłem sobie pomalować to autko na czarny matt. Z moich obserwacji wynika, że te z Herpy to nie pełny matt.

Porsche Cayenne (4).JPG


Porsche Cayenne (6).JPG


Porsche Cayenne (7).JPG
 

Podobne wątki