• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jarekom osobowe

michal80

Znany użytkownik
Audi Q2 to pierwszy model zrywający z dotychczasową stylistyką pozostałych Q. Model ma wiele akcentów nawiązujących do Audi z lat 80-tych m.in. szeroki tylny słupek.
Oryginał, który miał premierę na Genewie jakoś mi nie leży. Jednak miniaturka herpy ma wszystko w najlepszym wykonaniu. Piękny kolor lakieru z czarnymi dodatkami
stylistycznymi sprawia, że model ten zdecydowanie się wyróżnia. Podoba mi się polityka Audi z miniaturkami 1/87, wypuszczają je od razu w dniu premiery oryginału.

Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Jarek jak Ty to robisz, w Herpie jeszcze nie wiedzą jak go zrobią i kiedy będzie w sprzedaży a Ty już masz .
Gratuluję , bardzo mi się podoba i chyba sobie zapoluje kiedyś na takiego.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Pięknie wykonana miniaturka. Herpa jak chce, to jednak potrafi. Kapitalnie wyglądają te czarne felgi komponujące się z czarnymi elementami dołu nadwozia. (y)

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Jarek jak Ty to robisz, w Herpie jeszcze nie wiedzą jak go zrobią i kiedy będzie w sprzedaży a Ty już masz .
Gratuluję , bardzo mi się podoba i chyba sobie zapoluje kiedyś na takiego.
Nie wiesz?
Zapytaj kogo więzi od kilku miesięcy w swojej piwnicy? A Herpie trwą poszukiwania głównego projektanta i konstruktora.

lotus102

Znany użytkownik
Jestem w szoku z kąd bierzesz takie super nowości nie dostępne dla takich jak ja .:(;) .jest kapitalny i już nie mogę się doczekać kiedy będzie dostępny na naszym rynku..

jarekom

Znany użytkownik
Chętnie bym takiego konstruktora ugościł u mnie. Wypuścił bym go wtedy , kiedy by obiecał , że do roboty się weźmie i parę modeli zaprojektuje. Mam na myśli Fordy, Ople , Skody , BMW i inne.
A tak poważnie to na Ebay-u można te modele kupić. Jest ich tam trochę.

jarekom

Znany użytkownik
Witam
Spark w końcu wykonał model samochodu , który zajął pierwsze miejsce w wyścigu La Mans w 2015 roku. Jest nim Porsche 919 Hybrid o numerze startowym 19. W ofercie są jeszcze z numerem bocznym 17 ( czerwony ) i 18 ( czarny )

IMG_7496.JPG

IMG_7501.JPG

IMG_7504.JPG

IMG_7509.JPG

IMG_7511.JPG

IMG_7514.JPG

IMG_7518.JPG

IMG_7520.JPG

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Piękny ten "sportowiec". Spark, jak zwykle, wykonał świetną miniaturkę. Dobrze, że nie zbieram zwycięzców LM, bo byłaby zazdrość. Gratuluję nowego egzemplarza w kolekcji. (y)

jarekom

Znany użytkownik
Witam
Firma Fronti-Art wypuściła model super samochodu - KOENIGSEGG ONE:1. W ofercie trzy warianty kolorystyczne: biały, czarny i niebieski. Model wykonany z żywicy , brak możliwości jeżdżenia po stole ( koła stałe ).
Parę słów na temat samego samochodu. Nazwa nie przypadkowa , ponieważ określa stosunek ciężaru samochodu do jego mocy, który wynosi 1:1. Zatem moc to 1360 KM wydobywana z silnika V8 o pojemności 5L biturbo.
Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,6 s ; 0-300 km/h: 11,92 s . Droga hamowania: 300-0 km/h : 6,03 s . Można sobie tym samochodem pojechać 454 km/h.
Mi w najbardziej się spodobał niebieski.

5265933_the-matte-blue-koenigsegg-one1-captured_tbbd83db7[1].jpg

IMG_8034.JPG

IMG_8037.JPG

IMG_8040.JPG

IMG_8043.JPG

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 8
Samochody osobowe 136
Samochody osobowe 25
Samochody osobowe 7
Samochody osobowe 60