• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja jarekom osobowe

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#41
Witm
"Mercedes Benz zaproponował francuskiemu koncernowi Renault współpracę. Stworzenie przez Mercedesa od podstaw takiego auta nie tylko zajęłoby mnóstwo czasu ale także pochłonęłoby dużo pieniędzy na rozwój konstrukcji. Ostatecznie zdecydowano, że Citan będzie zmodernizowaną wersją Renault Kangu. W stosunku do swojego starszego brata zdecydowano o lekkich zmianach wewnętrznych, a także zmodernizowano wnętrze auta." Auto będzie produkowane we Francji.
Po przeczytaniu tego wpisu w Wilkopedii trochę mnie to zaskoczyło. Mercedes zleca wykonanie auta francuzom!
A to dwa modele - Kasten vagen i kombi.

Mercedes Benz Citan (1).JPG



Mercedes Benz Citan (3).JPG


Mercedes Benz Citan (4).JPG

Mercedes Benz Citan (6).JPG


Mercedes Benz Citan (7).JPG
 
M

Maverick

Gość
#54
Citan to wytwór marketingu. Dacia jest połowę tańsza i ma te same walory użytkowe...po co przepłacać??
Tu widać że świat schodzi już totalnie na psy , dokładnie to lepiej kupić dacię i tak pewnie z jednej lini produkcyjnej...
Dokladnie lepiej kupić Dacie a najlepiej to jakiegoś "pelnoletniego" mercedesa bo na pewno nie bedzie tak awaryjny jak te z nowych produkcji a przekonalem się o tym na wlasnej skórze już jakiś czas temu kupujac Mercedesa E-klasse W211 i poweim krótko i dostadnie te nowe auta to jedna wielka porażka jesli chodzi o ich awaryjność i trwalość. To szczyt szczytów aby na 4letnim mercedesie np. pojawiala się rdza...

Ale wrócmy do modeli, które pokazal Jarek. Pierwszy raz je widzę i muszę powiedzieć, ze jako modele to podobają mi się bardzo, i chetnie je zobacze w swojej kolekcji.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#55
No wiesz... O gustach się nie dyskutuje. Mnie się po prostu podoba, że mercedes wszedł w taki wymiar dostawczaków/
Dokładnie , o gustach się nie dyskutuje , z resztę citan do brzydkich nie należy ale również się nie zgodzę , że to nowy segment dla mercedesa bo było coś takiego jak Viano wielkościowo to samo .


A model jak już pisałem bardzo pozytywne wrażenie .
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#56
Dokładnie , o gustach się nie dyskutuje , z resztę citan do brzydkich nie należy ale również się nie zgodzę , że to nowy segment dla mercedesa bo było coś takiego jak Viano wielkościowo to samo .


A model jak już pisałem bardzo pozytywne wrażenie .
Faktycznie, tylko, że tamto wyglądało jak TOYOTA Yaris Verso :ROFL::ROFL::p (chociaż nie jestem pewin czy to Viano, ale wiem, że jakiś taki podobny był...)
 

Podobne wątki