• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja jarekom osobowe

M

Maverick

Gość
#21
Z tych dwóch modeli to zdecydowanie lepiej wygląda Audi. W tym czarnym macie z tymi chromami wygląda świetnie wedlug mnie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.917 386 20
#22
Cayenne nigdy na żywo mi się nie podobał. Ale tu w matowym lakierze wygląda nawet nie źle. Audi także ciekawe. Matowe lakiery nadają zupełnie innego wyglądu tym modelom.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#23
Powiem tak Audi świetna robota, natomiast Porsche miałem okazję widzieć na żywo u Masztelka i powiem szczerze Herpa dała dupy z tym modelem po całości dla mnie jest fatalny, a do tego za drogi nowy to ponad 50zł, szczerze nie polecam , za co Cię Jarku przepraszam.;)
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#24
A klasa z przodu wygląda dużo lepiej niż z tyłu. Dobrze, że jest znaczek, bo podejrzewam, że wiele osób miałoby poważne problemy z identyfikacją ;).
Co do MATowych modeli - Audi (y), Porsche (n).
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#25
Mam nadzieję , że dzisiejsze dwa modele przypadną Wam do gustu.
Wolkswagen T5 - super autko. Do roboty i na wypady poza miasto. Szczególnie podoba mi się wersja TransVan ( austria) lub combi ( niemcy ). Modele to wersje do przewozu pasażerów.Jeden po liftingu.

Wolkswagen T5 (1).JPG
Wolkswagen T5 (2).JPG
Wolkswagen T5 (3).JPG
Wolkswagen T5 (4).JPG
Wolkswagen T5 (5).JPG
 
M

Maverick

Gość
#28
Upsss :oops: A wydawaloby się że jak nie ma chromów to musi być to starsza wersja tak jak to zazwyczaj bywa na przyklad w mercedesach. Ale ja mówię że ja już nie nadążam w rozpoznawaniu tych wszystkich najnowszych modeli aut bo wolę zdecydowanie te starsze "prawdziwe z duszą jeszcze" niż te nowoczesne komputerowo stworzone i komputerowo testowane pojazdy.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#33
Jarekom ile brązowy ma miejsc? Coś dużo się wydaje.
Policzyłem, porównałem z katalogiem i wyszło , że Rietzr popełniło błąd. W drugim rzędzie od tyłu powinny byc dwa fotele a nie trzy. Po prostu przy takim układzie nie można by było sie dostać do ostatniego rzędu.

Dzisiaj model ze szwajcari - Maserati Coupe . Model może nie tak dokładnie wykonany jak sparkowy Aston, ale warto mieć ten model w kolekcji.

Maseratti (2).JPG



Maseratti (3).JPG


Maseratti (4).JPG

Maseratti (1).JPG
 
M

Maverick

Gość
#38
No to ja bedę chyba jedymym jak na razie, któremu to auto/model się nie podoba i jakoś go "nie czuję". Może to po prostu "nie moja bajka".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.917 386 20
#39
Policzyłem, porównałem z katalogiem i wyszło , że Rietzr popełniło błąd. W drugim rzędzie od tyłu powinny byc dwa fotele a nie trzy. Po prostu przy takim układzie nie można by było sie dostać do ostatniego rzędu.
Być może w katalogu VW jest mniej miejsc, jednak są takie rozwiązania, bo pierwszy fotel w drugim rzędzie składa się i bez problemu można się dostać do trzeciego rzędu siedzeń. Takie rozwiązanie mamy w Mercedesie Viano jeżdżącym w firmie, w której pracuję.
 

Podobne wątki