• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Japońska stacja Nozomi

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#2
Projekt zapewne bardzo ciekawy. Doceniam wkład pracy. Jednakże mentalnie bardzo odległy.
Mimo to będę śledził rozwój prac.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#3
Tak jak Popowe napisał, projekt mentalnie dość odległy. Co do rozmiarów... Czy robisz to tak pod T track'a ( proporcje tak mi trochę się kojarzą...oraz KATO jako materiał torowy)??

Pozdrawiam,
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#4
Tez sie zastanawialem nad czyms japonskim. Maly projekcik na torach Peco oczywiscie w N (1/150). Ze wzgledu na KiHa40, KiHa100/110, ktory mi sie bardzo podoba. Moze masz jakies plany mini stacji albo przystanku.
 
Ostatnio edytowane:

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#6
Film trzymający w napięciu, bo do końca liczyłem że od strony Oshidy coś nadjedzie, a nie nadjechało. Sądząc po odgłosie, kamerzysta chyba miał na sobie japońskie drewniaki.
Córka strasznie mnie męczy, żeby polecieć do Japonii - może to jest jakiś pomysł, żeby pojeździć takimi prowincjonalnymi liniami, najlepiej wąskim torem. Tylko ten język...
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#10
OP
OP
Marcin Kempa

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#11
Nic się nie stało jeżeli chodzi o tę gadkę o Japonii ;) Mój projekt nie jest w żadnym standardzie, bo i tak pewnie nigdy nie będzie w Polsce skrzynek japońskich poza moimi. Robiłem tak żeby było mi wygodnie i płyty są długości kilku odcinków torów Kato.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję i buduję makietę 6
Planuję i buduję makietę 43

Podobne wątki