• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jan-Kol - nowe modele

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#1
Witam,
ponieważ na giełdzie stare posty automatycznie się usuwają postanowiłem napisać tutaj propozycje moich modeli.

Aktualnie prosiłbym zainteresowanych zestawem trawionym chłodni 202Lc o złożenie ostatecznych zleceń. Chcę przekazać projekt do seryjnego trawienia, a ponieważ nie przewiduję wznowienia (a jeśli już to raczej nie prędko), to zamówienie będzie jednokrotne.

Tak samo proszę ponownie o złożenie zamówień na wagony trawione Ucs, Ugpps (trawienie będzie także raczej jednorazowe).

W tytułach PW proszę napisać interesujące typy wagonów (bym mógł łatwiej znaleźć w skrzynce)

Modele skompletowane i gotowe to:
23K i 6S z pomostami lub bez (ilość mocno ograniczona)

Relacje ze składania powyższych modeli miał przedstawić kol. Medyk, co miałoby być także pewnego rodzaju instrukcją składania.
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#4
Doszły 2 nowe projekty:

Eamos 401 Zp
(nowsza wersja) z odwzorowanym podwoziem
Eaos-w, jako 409W oraz 430W.

Przyjmuję zapisy-od tego zależy ile wytrawi się blaszek.

Foto relację z budowy miał pokazać kolega _medyk_ lecz nie mogę znaleźć postów-pewnie niebawem coś wklei. Zainteresowanych zapraszam na PW po szczegóły.

Kolejne wkrótce.
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#8
Takie coś zaprojektowałem do waloryzacji SP/SU 45 z PIKO.



Zestaw zawiera kilka numerów bocznych (kalki będą niedługo), drugi typ zgarniaczy, kilka detali, schodki wejściowe pod czołownicę 2 typy, poręcze itp. Drukują się dodatkowo elementy WN, których PIKO nie dołącza do wersji SU oraz króćce do parowego ogrzewania dla wersji SP.

Podsumowując dla zainteresowanych zawartość zestawu:

-Blaszka
-kalkomanie adekwatne do tych numerów (kolorowe oryginalne malowania)
-elementy ogrzewania elektrycznego WN do wersji SU lub elementy ogrzewania parowego do wersji SP
-trąbki sygnałowe

Na warsztacie mam 2 lokomotywki, które w niedługim czasie wyposażę w w.w. elementy.

Po szczegóły zapraszam na PW
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#9
Szkoda, że zestaw nie zawiera numeru 204, czyli pierwszej SP45 wydanej przez PIKO.
Zestaw ciekawy, ale bardzo chciałbym zobaczyć lokomotywę po nałożeniu wszystkich elementów.
 

Podobne wątki