• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jakie wagony jakich firm?

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
#1
Witam
Mam pytanko jakie wagony osobowe połączyć w skład i jakie firmy wybrać?
Czytałem opisy w dziale Tabor i już sam nie wiem
Mam lokomotywę Piko EU07 i chciałbym coś tam podłaczyć (zamierzam kupić Rivarossi dedykowane) ale oprócz tego chciałbym jakiś skład nie piętrowy:)
Mam także SP42-118 i może coś tam można podłaczyć nie piętrowego?
Prosiłbym o firmę oraz nr. katalogowy lub link do wagonów:)
Dziękuje i pozdrawiam
 
Reakcje
421 3 0
#2
Witam
Mam pytanko jakie wagony osobowe połączyć w skład i jakie firmy wybrać?
Czytałem opisy w dziale Tabor i już sam nie wiem
Mam lokomotywę Piko EU07 i chciałbym coś tam podłaczyć (zamierzam kupić Rivarossi dedykowane) ale oprócz tego chciałbym jakiś skład nie piętrowy:)
Mam także SP42-118 i może coś tam można podłaczyć nie piętrowego?
Prosiłbym o firmę oraz nr. katalogowy lub link do wagonów:)
Dziękuje i pozdrawiam
Kupuj co ci się podoba, byle w tej samej skali H0 i nie Marklina- koła nie są izolowane, będą robić zwarcie:) I dobrej zabawy(y)
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.385 2 0
#3
Jeśli chodzi o Sp42, to ciekawym składem może być ryflak robo, zależy też, czy zwracasz uwagę na stacje, z jakiej kupujesz, jeśli tak, to szukaj wagonów, by pasowały do twojej lokomotywy, jeśli nie, to stacja jest mało interesująca. Jeśli chodzi o wagony, to tak jak kolega pisał wyżej, bo na makiecie, jeździ to, co cieszy oko ;)
A i jeśli masz EU07 w malowaniu cargo, to warto pomyśleć też, o czymś towarowym :)
Tutaj masz link, do sklepu modelarskiego w Rybniku, jeśli interesuje cię tabor pkp, lub który jeździ/jeździł po naszych torach, to polecam tą zakładkę :)
 
OP
OP
C

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
#4
Hej
Dzięki za odpowiedź.
Co do SP42-118 to kupiłem narazie bipe jajecznicę z Opola. Docelowo kupie do jajecznicy SP42-049.
Co do Cargo to dokupię jakieś oczywiście towarowe.

Co do Eu to chciałbym dokupić jakieś osobówki z ACME i tylko nie wiem jakie?
pozdrawiam
 

Podobne wątki