• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jakie składy do EU07 Cargo

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#1
Hej,
na wstępie mam nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuje, że taki temat był już kiedyś ponieważ szukałem i niestety nie znalazłem. Zastanawiam się jakie wagony mógłbym zapiąć z EU07-539 PKP Cargo poza węglarkami i platformami. W tym momencie mam do niej zapięte 2 talboty, w tym roku zapewne dojdzie trzeci jednak zastanawiam się jeszcze nad zakupem 2-3 cystern (żeby jeździły razem w tymi talbotami). Czy takie połączenie wagonów można spotkać na torach czy wyjdzie z tego totalna abstrakcja i herezja?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
draxxio

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#3
Nie głupie ale niestety sterowanie wielokrotne odpada z wiadomych przyczyn a ciągać na zablokowanych kołach nie zamierzam :p Poza tym pytanie było o połączenie talbotów i cystern z tą lokomotywą :)
 
OP
OP
draxxio

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#7
Sorki ale odbieram to co napisałeś jako jakiś niezrozumiały bełkot. Czy mógłbyś to przetłumaczyć na nasz język?
nie wiem co tu jest niezrozumiałego ale ok. Napiszę inaczej. Mam siódemkę PKPC i 2 talboty. Chciałbym do nich dołączyć jakieś wagony inne niż węglarka czy platformy. Pytanie co takiego? Czy połączenie EU07+Talbot+przykładowo cysterna byłby odzwierciedleniem jakiegoś rzeczywistego składu towarowego?
 
OP
OP
draxxio

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#9
OP
OP
draxxio

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#11
Mi się jeszcze wydaje że widzę cysternę gdzieś pod koniec składu. Dzięki wielkie, mam nadzieję że przyda się to jeszcze komuś :)
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.336 56 1
#12
Nie mam zdjęcia na potwierdzenie moich słów, ale widziałem niedawno skład z węglarek, wagonów krytych i cystern - co mnie zaskoczyło. Myślę, że można spotkać bardzo różne i ciekawe zestawienia pomimo tego, że "normalnie" lub też "najczęściej spotykane" są np. same węglarki w składzie, cysterny lub inne wagony.
 

Ufo

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
266 1 1
#13
Aż dziwne, że takie pytania się pojawiają. Prawdziwa kolej, to nie makieta, gdzie jeżdżą składy zestawione idealnie z tych samych wagonów. W pociągach "nie zwartych" jeżdżą wszelkie możliwe wagony, nie można tu zrobić składu pociągu nierealistycznego.
 
OP
OP
draxxio

draxxio

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 1 11
#14
Aż dziwne, że takie pytania się pojawiają. Prawdziwa kolej, to nie makieta, gdzie jeżdżą składy zestawione idealnie z tych samych wagonów. W pociągach "nie zwartych" jeżdżą wszelkie możliwe wagony, nie można tu zrobić składu pociągu nierealistycznego.
Właśnie pytanie stąd że u nas w Trójmieście raczej jeżdżą jednolite składy pod tym względem. Nie zagłębiałem się w ten temat, raczej interesuję się składami pasażerskimi
 

Podobne wątki