• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jaki wymiar buforów

Rotor72

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 4 0
#3
To co widać na zdjęciu tej aukcji według mnie jest wyrobem Zbyszka Kluby.
Przejżałem jego katalog i w jego ofercie są tylko dwa rodzaje zderzaków o prostokątnej tarczy.
KLU-3654-H0 - ZP450 - 4 sztuki z prostokątną tarczą zderzakową o szerokości 450 mm
KLU-3655-H0 - ZP500 - 4 sztuki z prostokątną tarczą zderzakową o szerokości 500 mm

Zapytaj sprzedawcę jakie widnieje oznaczenie na torebeczce strunowej, bo tak zazwyczaj sa pakowane i będziesz wiedział jaki to rozmiar jest oferowany na tej aukcji.

Ja w moim modelu SM42 użyłem tarcz których rozmiar modelowy to około 5,7 mm szerokości i wyglada to całkiem dobrze - czyli mam tarcze 3655 - model ten możesz zobaczyć w wątku Jarka - Samoróby PKP. Na tej aukcji wydaje się z opisu że są właśnie takie oferowane, więc powinny pasować.

Szerokość stosowanych tarcz i czy były to okrągłe czy prostokątne z tego co wiem zależał przedewszystkim od okresu eksploatacji, zatem musisz sprawdzić albo dobrać w zależności od tego jaki budujesz model.

Aha i z tego co widzę w katalogu Kluby to cena z tej aukcji jest lekko "nie halo" - po co przepłacać. Ale może mam juz nie aktualny cennik.
 
OP
OP
ktoto37

ktoto37

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Rotor72 napisał(a):
Aha i z tego co widzę w katalogu Kluby to cena z tej aukcji jest lekko "nie halo" - po co przepłacać. Ale może mam juz nie aktualny cennik.
W SM42 bufor powinien mieć 620mm długosci czyli ok 7,1 mm. Czy te od Kluby też tak mają. Strona internetowa Pana Kluby chyba nie działa. Można prosić o jakiś namiar gdzie mozna złozyć zamówienie?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 41
Tabor 1
Tabor 2
Tabor 9
Tabor 12

Podobne wątki