• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Jaki sklep polecacie??

D

Docteur

Gość
#21
Informacja o planowym zamknięciu na początku stycznia wisiała na stronie sklepu już przed Bożym Narodzeniem. Zresztą dotyczyło to nie tylko Drimu, warszawski Lokomodel też na początku stycznia jest nieczynny ze względu na inwentaryzację.
 

TheArturro

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 2 0
#22
Informacja o planowym zamknięciu na początku stycznia wisiała na stronie sklepu już przed Bożym Narodzeniem. Zresztą dotyczyło to nie tylko Drimu, warszawski Lokomodel też na początku stycznia jest nieczynny ze względu na inwentaryzację.
2 stycznia nie znalazłem tej informacji (była ukryta?) ani na stronie głównej, ani na "kontakt" ani na "o nas". Możliwe, że była w grudniu, jednak w grudniu nie sprawdzałem - nie wchodzę codziennie na ich stronę, sprawdzałem dopiero jak chciałem się wybrać. Szczerze byłem zaskoczony brakiem informacji, gdyż opinie słyszałem same pozytywne o nich.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#23
Na stronie Drim była informacja o zamknięciu do 06.01.2018 z powodu remanentu, bardzo miło robi się tam zakupy (ostatnio odbierałem zamówienie, które czekało na mnie dłuższy czas). W grudniu robiłem też zakupy (przez net) w makieta.pl - szybki kontakt mailowy i towar zgodny z opisem. Datalandhobby w Poznaniu - byłem latem na zakupach - bardzo miły Pan. Modelmania - nieudane zakupy przez net. Wrzuciłem dużo rzeczy do koszyka, przeszedłem do płatności i wysłałem maila z zapytaniem o dostępność i okazało się,że 3/4 rzeczy nie ma na stanie (płatność by przeszła). Po moim zapytaniu zaktualizowano stany magazynowe.
 

TheArturro

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 2 0
#24
Na stronie Drim była informacja o zamknięciu do 06.01.2018 z powodu remanentu, bardzo miło robi się tam zakupy (ostatnio odbierałem zamówienie, które czekało na mnie dłuższy czas). W grudniu robiłem też zakupy (przez net) w makieta.pl - szybki kontakt mailowy i towar zgodny z opisem. Datalandhobby w Poznaniu - byłem latem na zakupach - bardzo miły Pan. Modelmania - nieudane zakupy przez net. Wrzuciłem dużo rzeczy do koszyka, przeszedłem do płatności i wysłałem maila z zapytaniem o dostępność i okazało się,że 3/4 rzeczy nie ma na stanie (płatność by przeszła). Po moim zapytaniu zaktualizowano stany magazynowe.
Posiada kolega może screena z tą informacją? Jestem ciekaw w którym miejscu na stronie się znajdowała.
 

Hajek

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
668 0 0
#26
Druga sytuacja miała miejsce 2 stycznia br. ok. godziny 16:30 Jak wspomniałem nie znalazłem nigdzie informacji o planowanym zamknięciu sklepu tego dnia a czynne mają: "od poniedziałku do piątku: godz. 12-18. sobota: godz. 10-14. " Telefonu również nikt nie odebrał.

Zazwyczaj na początku roku w większości sklepów mają inwentaryzację.
 

LordVegetos

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
176 0 1
#30
Ja mogę polecić sklep DATALAND Hobby w Poznaniu, bardzo pomocny Pan, asortyment na prawdę bardzo dużo. Niestety nie zawsze zaktualizowana strona Internetowa. Ale radzę wysłać e-mail bo ma bardzo dużo.
Również mogę polecić sklep SHOP.DCC24.EU, jestem również bardzo zadowolony.

Sklep w Niemczech
www.modellbahnshop-lippe.com
Głównie dlatego, że zamawiam tam co jakiś czas produkty Weinert.
 

MokryPL

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Maverick

Czy możesz wyjaśnić o co ci chodzi jeśli chodzi o sklep Modelmania.
mam podobne zzdanie od jakiegoś czasu o tym sklepie

czekałem na zamówienie ponad miesiąc choć na stronie towar dostępny niby do 14 dni z tej przesyłki zrezygnowałem kupiłem w innym sklepie przyszło w 2 dni,

dałem im szanse i zamówiłem ponownie 16 grudnia przesyłki nie mam do dziś a na stronie towar dostępny 14 dni i się zastanawiam czy nie zrezygnować wiec raczej ten sklep bede juz omijać, kiedyś było bezproblemowo szkoda
 

zember

Aktywny użytkownik
Reakcje
39 0 0
#33
Ja też mam ostatnio złe doświadczenia z Modelmanii. Chyba padli ofiarą własnego sukcesu i skali sprzedaży. W moim przypadku problem dotyczył długiej obsługi zwrotów i reklamacji ponad ustawowe terminy i pewnie czekałbym jeszcze dłużej gdyby nie przypominanie się.
Owszem program lojalnościowy mają fajny, ale niska cena nie jest już dla mnie najważniejsza po tych problemach.
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#34
Ja też mam ostatnio złe doświadczenia z Modelmanii. Chyba padli ofiarą własnego sukcesu i skali sprzedaży. W moim przypadku problem dotyczył długiej obsługi zwrotów i reklamacji ponad ustawowe terminy i pewnie czekałbym jeszcze dłużej gdyby nie przypominanie się.
Owszem program lojalnościowy mają fajny, ale niska cena nie jest już dla mnie najważniejsza po tych problemach.
Nie jesteś niestety sam.
Ja za realizacją reklamacji semaforów Wiessmanna czekam za każdym razem mocno ponad miesiąc:(
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#37
Daj sobie tylko spokój z "sklepem" który znajduje sie na ul.Truchana w Chorzowie.Celowo nie piszę nazwy gdyż zainstalowany filtr jej nie przepuści.Tam po wpłaceniu pieniędzy jakikolwiek kontakt się urywa.Odpisuje tylko automat.Ilekroć pofatygowałem się osobiście (ok.220km.)za każdym razem "całowałem klamkę",pomimo że wywieszka informowała że sklep jest czynny.Nie pomaga interwencja nawet WIH-u.Aby odzyskać wpłacone pieniądze musiałem oddać sprawę do sądu oraz złożyć wniosek o ściganie na policję.:(
 

Podobne wątki