• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Jaki sklep polecacie??

arturhej

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#41
warto co jakiś czas odwiedzić stacjonarny sklep do którego można wpaść pooglądać modele, porozmawiać z właścicielem, coś dopytać. Ceny modeli są zwykle droższe niż na allegro czy internetowych ale można je dokładnie zobaczyć przez zakupem. Czasem takie sklepy maja w swoim asortymencie używane modele.
 

Mario.MMZ

Użytkownik
Reakcje
8 0 0
#42
A które sklepy (prócz Modelmanii) mają jakieś fajne programy lojalnościowe ?
W których sklepach można kupować na raty, ale bez udziału banku ?
Jeżeli chodzi o sklepy z Małopolski, to oprócz sklepu Hobbyland (o którym napisał kolega Aleksander) zakupów można dokonywać w Exito (za zakupy o sumie powyżej 1500 zł - 8 % stałego rabatu na kolejne zakupy) lub w LokLand i wiem, że u Pana Janka można kupować na raty. Niestety nie potrafię powiedzieć czy są to raty bez udziału banku, ponieważ nigdy nie robiłem zakupów w ten sposób.
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#45
Po prostu nie zgadzam się z Twoja opinią
Mam własne (negatywne) doświadczenia.
Mam do nich prawo.
Ikona nie była oceną tylko (co najwyżej) wyrażeniem przeciwstawnej do Twojej opini.:(
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.138 442 105
#49
Chciałbym kolegom zwrócić uwagę na sklep, o którym nigdy nie słyszałem, aż do wczoraj gdy dokonałem tam zakupu tj. Sklepjunior.pl
Sklep jak sklep, ale wczoraj dokonałem zamówienia późnym wieczorem. Wykonałem przelew a dzisiaj przed południem już paczka była w drodze do mnie. Na prawdę super.(y)
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#53
Jakaś opinia nt. Dataland Hobby ? Chcę coś kupić od nich, a nie wiem czy warto.
Trudny kontakt z p.Adamem.Nie zawsze odbiera telefon,zdarza się że nie odpisuje na e-maile.Ze względu na kłopoty zdrowotne właściciela sklep bywa zamknięty.
Jednak jak Ci się uda nawiązać kontakt,to otrzymasz zamówiony towar.Negocjacje cenowe odpadają.Możesz zapłacić kartą:)
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#57
Czy ktoś się orientuje na temat firmy Prolux? Czy zakończyli działalność?
Ich strona internetowa http://modelarstwo-kolejowe.pl zostaje automatycznie przekierowana do Modelmanii.
Tak.Jak sobie przypominam była (w grudniu ubr.?) na ich stronie informacja o zakończeniu działalności.Teraz to już nawet ta strona nie istnieje?Też nie mogę jej znaleźć.:(
 

RMP

Aktywny użytkownik
Reakcje
587 19 0
#60
Zdecydowanie polecam sklep z Tarnowa http://sklep.73.pl/, który nie dawno odkryłem (dzięki koledze z forum przemas22223).
W ofercie modelarstwa kolejowego jedynie PIKO, ale można zaopatrzyć się w modele starszej produkcji trudno obecnie dostępne oraz w pojedyncze modele pochodzące z zastawów.
Bardzo dobry kontakt z właścicielem i ekspresowa przesyłka.
 

Podobne wątki