• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jaki model mozna poddać konwersji na PKP??

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#2
Krzychu 126 napisał(a):
Witam
Jak wiadomo niektóre modele parowozów zagranicznych kolei można poddać konwersji na PKP
tylko które??
prosze podawać wg. wzoru
np.
Br 64>Okl2
Internet Twoim przyjacielem leniu, jak byś naprawę potrzebował i szukał, to byś znalazł.
Jest gdzieś jeszcze jedna tabela, która się uzupełnia z tą spod ukrytego linka, ale masz zdrowe rączki, a nie masz dzieci, to pogrzeb sobie z nudów w sieci :D
 

Załączniki

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#3
maxeus napisał(a):
Krzychu 126 napisał(a):
Internet Twoim przyjacielem leniu, jak byś naprawę potrzebował i szukał, to byś znalazł.
Jest gdzieś jeszcze jedna tabela, która się uzupełnia z tą spod ukrytego linka, ale masz zdrowe rączki, a nie masz dzieci, to pogrzeb sobie z nudów w sieci :D
To jest tak - ty masz 16 lat i jakieś 60 przed sobą. ja mam 53 i jakieś 20 (może). Twój czas jest 3 razy dłuższy więc uszanuj tą różnicę.
Każda Twoja sekunda to jak moje 3 - uszanuj to.

Po prostu wykaż trochę inicjatywy - znajdź sam ..

W przyszłości docenisz umiejętność samodzielnego znajdowania potrzebnych informacji. Zapisz i przeczytaj za 40 lat.
 
OP
OP
K

Krzychu 126

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Dobra,przyznam że troche ze mnie leń :D
Swoją droga nie spodziewałem się że tyle parowozów może iść pod konwersje.
Więc proszę o wybaczenie z waszej strony i temat do usunięcia.
 

MICK

Nowy użytkownik
Reakcje
2 0 0
#7
Panowie Krzychu 126 nie chciał wykładu o tym kto ile ma lat tylko informacji i nikogo w ten sposób nie zmusza do szukania obpowiedzi. Po to jest forum aby pomagać innym a nie tylko się chwalić. A po drugie jak by wszyscy tylko googlowali to poco forum :D
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki