• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jaka trawa?

KomeNik

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, sklejam rolnicze modele kartonowe. Przyszedł czas na dioramę na modele. Mam już narysowany plan (jest na A4 ale sama diorama będzie ok. 3 razy większa). Mam dylemat jaką trawe wybrać (ma być dzika, przy drodze nikt o nią nie dba) jak ja to mówię "sypką" czy mate trawiastą? Najchętniej prosiłbym o opinie i odcień jaki ma być (może być link do sklepu np. Allegro)
20171211_190351.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#2
Możesz kupić kilka rodzajów trawy elektrostatycznej o różnych długościach i o różnych kolorach i samemu posiać tworząc Twoją własną, jedyną i niepowtarzalną dziką łąkę, albo skorzystać z gotowych mat produkowanych np przez firmę Polak. Możesz je znaleźć np tu-klik
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#3
albo skorzystać z gotowych mat produkowanych np przez firmę Polak. Możesz je znaleźć np tu-klik
Oprócz Polaka są jeszcze inne godne polecenia alternatywy. Ja używałem mat Auhagena oraz Heki i też byłem zadowolony. Najlepsze efekty przynosi chyba jednak mieszanie wielu technik, ręczne robótki oraz elektrostatyka.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#7
Ja używam sypkich trawek Nocha i Mini Natur, ale ostatnio odkryłem „flocka” Nocha - 7331, 7341, 7333, 7342 - który bardzo fajnie wyglada po połączeniu z taką trawą.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 8
Buduję makietę 5
Buduję makietę 10
Buduję makietę 11

Podobne wątki