• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jaka farba?

OP
OP
jakkek

jakkek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dzięki. Chyba wezmę farby koloru rdzawego, żółtego i czarnego. Co o tym sądzicie? A i jeszcze jedno te farbki to mają być specjalne kupione w modelarskim czy mogą być kupione takie zwykłe jak w castoramie itp. I czy do plastiku czy może do metalu. Sorry ale jestem świeży w tym temacie, dlatego pytam się na forum.
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#8
Chyba lepiej kupić modelarskie, mniej miejsca zajmują, a mniejsze puszeczki z tego co widziałem w mojej małej mieścinie robi tylko Śnieżka.
 

Stroju

Znany użytkownik
Reakcje
447 2 0
#9
Ja tam polecam używać farb modelarskich ze względu na dobrą jakość powłoki, drobny pigment, ładną matową powierzchnie, dobre krycie, no i kolory. I na prawdę farby modelarskie to dużo więcej niż humbrole, teraz jest tyle świetnych akrylowych farb, jak choćby te lifecolory których używam.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#12
No może mógłbym sobie moje fototrawione tory nimi maznąć, bo akryle słabo mi kryją metalowe części, nawet jak je odtłuszczę i spryskam podkładem Gunze do fototrawionek.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 6
Buduję makietę 8
Buduję makietę 5

Podobne wątki