• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak zrobić koła jezdne lokomotyw?

asiasz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Proszę o podpowiedź w sprawie JAK ZROBIĆ KOŁA JEZDNE LOKOMOTYW, tzn z czego je wykonać? Pisałam już kiedyś to pytanie ale nie ma mojego posta więc nie wiem dlaczego. Proszę o pomoc z góry dziękuję pozdrawiam Asia
 

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Troszke dziwne pytanie?? Jak zrobic.....??? Ale do czego konkretnie....jaki typ loka ??? Parowoz....spalinowoz..elektrowoz.....jest tego cala masa :D
 
OP
OP
A

asiasz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Mój wujek sam tworzy lokomotywe i chce stworzyć całą makietę z sygnalizatorami i takie tam, no i problem pojawia się z kołami tzn chce zasięgnąć rady z czego można je ładnie zrobić? Z jakiegoś metalu? Wytłoczyć? Czy jak?
Nie ma dostępu do tokarki teraz. i kombinuje
Pozdro
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#5
To nie jest takie proste jakby się chciało ;) Wielu zaawansowanych porzuciło projekty z braku odpowiednich kół.... A tokarka analogowa też na nic. Co to za lokomotywa dokładnie, może da się coś dobrać?
 

Podobne wątki