• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak zrobić FRED'a lub FREDi'ego?

Reakcje
11 1 0
#1
Witam!
Ze względu na to, że chciałbym ZROBIĆ (a nie kupić!) własnego FREDi'ego, a na forum na ten temat nie ma wątku, to go zakładam, ale również chciałbym, aby ten wątek służył jako poradnik dla innych, co by chcieli zrobić własną myszkę.
Ze względu na to, że nie posiadam informacji na ten temat, proszę o wstawianie linków, stron, zdjęć itp., aby złożyć w całości całą myszkę.
 
OP
OP
gogacz
Reakcje
11 1 0
#3
Oj, nie che się koledze poszukać w googlach... hasło FREDI, FREMO...
I można znaleźć np. te stronę: http://fremodcc.sourceforge.net/diy/fred2/bauanl_fredi_d.html
Powiem Ci tak... Chodzi o to, aby na forum był wątek dotyczący budowy tej myszki, ze względu na to, że niektórzy nie pomyślą o tym, aby szukać w niemieckim (poprzednie błędne - angielskim) Google. Mi brakowało takiego wątku. Zresztą sam patrzyłem w wyszukiwarce te hasła co podawałeś, lecz nie skusiło mnie to, aby wejść na zakładkę ,,Wyszukiwarka", a szukałem w zakładce ,,Grafika".
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
gogacz
Reakcje
11 1 0
#9

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#12
Płytki drukowanej raczej nie kupisz.
No ale chcesz sam zrobić Fredka, to możesz przecież płytkę wytrawić.
 
OP
OP
gogacz
Reakcje
11 1 0
#13
Płytki drukowanej raczej nie kupisz.
No ale chcesz sam zrobić Fredka, to możesz przecież płytkę wytrawić.
Takie popularne te manipulatory, że nawet części nie ma! :mad: To jest tak jakbyś kupił Skodę Fabię, a do niej by części nie było.
A jest jakiś plik, projekt, aby dać to osobie wytwarzającej takie płytki?
 

Podobne wątki