• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chemia Jak zmyć tampodruk

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Witam,mam takie pytanie; czym zmyć tampodruk,tak aby nie naruszyć farby?
No tu bez wiedzy jaki rodzaj farby jest nałożony pod tampo drukiem jest kiszka , może okulary w powiększeniu X 10 i patyczek z ostrą końcówką na niej kawałeczek mikro filcu namoczonego w mało agresywnym zmywaczu i metodą dziobania 3 godziny i masz zmyte ,
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#3
W BR64 Lenza Usuwałem pastą samochodową lekko ścierną. Lakieru nie naruszało ale lakier nabierał połysku. Idąc tym tropem może pastą do zębów?
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.931 5 0
#4
Polecam pędzelek z włókna szklanego.Takim czymś można usunąć farbę drukarską z papieru nie niszcząc go. Trzeba szukać w sklepach dla elektroników. Podczas usuwania tampodruku nie wybłyszcza farby na podlożu, tylko lekko ją matuje.
Uwaga, podczas pracy łamią się cienkie szklane włókna, dlatego po pracy trzeba opłukać ręce. Inaczej mogą się powbijać w skórę.
 

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
A według mnie i tak uszkodzisz lakier w jakimś tam drobnym stopniu :( nie ma szans zrobić tego tak abyś był zadowolony z efektu :) no ale próbuj rad kolegów jak ci nie wyjdzie,to nie rzucaj k.....i ino powiedz no jednak nie dało się :) Powodzonka :)
 

jacekgo5

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
Witam kolegów,co myslicie o preparacieLUX MODELLBAU DLE 90 ,mi rozposcił model:( może ktoś wie jak tego preparatu użyć aby znowu to nie miało miejsca
 

Podobne wątki