• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Jak stworzyć staw, jeziorio lub rzekę?

Reakcje
14 0 0
#1
Witam wszystkich! Chciałbym zapytać jak zrobić wodę do stawu, rzeki lub jeziora? Słyszałem że można to zrobić z żywicy, ale nie wiem jak. Prosił bym o napisanie jak to zrobić krok po kroku.
Pozdrawiam Michał
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#23
Ja kupiłem produkt Woodland Scenic E-Z Water. Przygotowałem koryto rzeki do wylania ale na razie się powstrzymałem, bo mam wątpliwości czy ta "woda" nie czasem jest krystalicznie czysta, a o taką mi nie chodzi. Granulki niby są takie "żółtawe", ale nie mam pewności jak to będzie wyglądało po wylaniu. Chciałbym zrobić wodę może nie całkiem brązową, ale jednak nieco mętną. Szukałem w necie filmików z tym produktem ale szczerze to znalazłem jeden na którym g....o widać. Może zrobię próbę i dam znać jak to wygląda. To są granulki. Podgrzewa się je aż się rozpuszczą i się wylewa do przygotowanego koryta.