• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak rozebrać...

kobik21

Użytkownik
Reakcje
23 1 0
#22
Pomysł w sumie to już mam, ściąć balast trochę z górnej części.
Nie wiem jak jest przymocowany balast ten co jest po bokach przy światłach
 

kobik21

Użytkownik
Reakcje
23 1 0
#29
A jak uważacie jeśli będę robił oświetlenie ledowe do tej lokomotywy to lepiej zrobić zewnętrzne światła białe,ciepłe czy żółte?
 

kobik21

Użytkownik
Reakcje
23 1 0
#30
Ktoś ma jakieś doświadczenia z przerabianiem takiej lokomotywy na cyfrę?
Czy jest szansa na dostanie gotowej płytki czy wszystko trzeba robić samemu?
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#31
A jak uważacie jeśli będę robił oświetlenie ledowe do tej lokomotywy to lepiej zrobić zewnętrzne światła białe,ciepłe czy żółte?
A czy widziałeś w realu jakąkolwiek lokomotywę świecącą reflektorami głównymi światłami żółtymi? Ja przez 43 lata bardzo bliskiego kontaktu ze wszystkimi "lokami"które jeździły po naszych polskich torach,ani razu.:(
 

kobik21

Użytkownik
Reakcje
23 1 0
#33
Marqus dzięki za tego linka, fajna dokumentacja. Wiele można się tu nauczyć, podpatrzeć .
A czy te modele są jeszcze produkowane? Czy tylko z odzysku
Chętnie dowiem się od kogoś jeśli sam robił ucyfrowienie takiej loko.
 

rafal76

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
Czy mógłby ktoś z forumowiczów podpowiedzieć jak zdjąć budę z lokomotywy ST44, CTL, Tillig 500830 (skala TT)?
Nie chciałbym czegoś urwać.....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 3
Tabor 5
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 22

Podobne wątki