• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak rozebrać...

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#1
Bez szaleństw i sprośności, chodzi o lokomotywę TKb10 vel BR80 018 z zestawu startowego 97907.
Siedzę drugi dzień i zero pomysłu. Sprzęgi wyciągnięte, zatrzaski próbuję wcisnąć ale i tak nic się nie chce wyciągnąć poluzować.
Plan mam taki aby zrobić światła białe + dekoder jazdy.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#4
A jaki to producent? Niby jak kolega Michał miał to sprawdzić? Kolega Przemek nie podał producenta, a jedynie numer i typ parowozu: BR80, więc kolega Michał pomyślał o Roco. Trudno na pamięć znać wszystkie numery katalogowe...
 

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#5
A jaki to producent? Niby jak kolega Michał miał to sprawdzić? Kolega Przemek nie podał producenta, a jedynie numer i typ parowozu: BR80, więc kolega Michał pomyślał o Roco. Trudno na pamięć znać wszystkie numery katalogowe...
Kolega Przemek podał nr katalogowy:
(...) z zestawu startowego 97907 (...)
Poza tym Roco nie produkowało zestawów startowych z parowozami z polskimi oznaczeniami (z tego co wiem, może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?)
 
OP
OP
przemek tabisz

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#9
Dziękuję za pomoc.
Nie wiedziałem, że modelarstwo jest "sportem" siłowym. Po kilku próbach i w końcu użyciu siły nieproporcjonalnie dużej do modelu udało mi się ściągnąć budę.
 

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.161 68 6
#20
Nie, stary analog czeka na ucyfrowienie tylko jeszcze nie mam pomysłu jak to ugryźć bo strasznie ciasno w środku.
Jutro skoczę na górę to zrobię fotki.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 3
Tabor 5
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 22

Podobne wątki