• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Jak rozebrać wagon Roco 66454 (Habbins) ??

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.680 11 0
#1
Witam.

Potrzebuję rozebrać wagon Roco 66454 i nie mam pojęcia jak to zrobić. Chodzi mi o oddzielenie ramy od pudła wagonu. Przy ścianach czołowych wewnątrz są zaczepy ale ich odgięcie powoduje, że tylko ściana czołowa się odchyla a rama ani drgnie. Szukam po necie jakiejś instrukcji ale niestety nie mogę nic znaleźć. Proszę o pomoc gdyż wpadła mi do środka kinematyka sprzęgu i inaczej tego nie naprawię.

Pozdrawiam.
 

Gillecriosd

Nowy użytkownik
Reakcje
35 12 1
#2
Witam.

Potrzebuję rozebrać wagon Roco 66454 i nie mam pojęcia jak to zrobić. Chodzi mi o oddzielenie ramy od pudła wagonu. Przy ścianach czołowych wewnątrz są zaczepy ale ich odgięcie powoduje, że tylko ściana czołowa się odchyla a rama ani drgnie. Szukam po necie jakiejś instrukcji ale niestety nie mogę nic znaleźć. Proszę o pomoc gdyż wpadła mi do środka kinematyka sprzęgu i inaczej tego nie naprawię.

Pozdrawiam.
Witam, jeśli to ten długi czteroosiowy to trzeba zdjąć najpierw imitację dachu (zamocowana na wcisk) podważając delikatnie w kilku miejscach, po zdjęciu będzie widać bolce trzymające podwozie przy budzie. U mnie przy montażu sprzęgów fleischmann, ze względu na zbyt ciasne gniazda wpadły do środka i też musiałem się dostać do środka, żeby zamocować ja ponownie, pozdrawiam.
 
OP
OP
Ty42-89

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.680 11 0
#4
Jeszcze tak dziwnego mocowania nie widziałem. Właśnie to samo - przy montażu sprzęgów Fleischmanna wpadła kinematyka do środka. Dzięki za pomoc.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 34
Tabor 5
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 22

Podobne wątki