• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak rozebrać kabinę w SP42

garot

Nowy użytkownik
Reakcje
21 0 0
#1
Witam, chciałbym podłączyć diodkę do kabiny w SP42 ale nie wiem jak rozebrać ta kabinę, wysunąłem mostek z kadłuba ale tam widzę takie jakby zatrzaski które bardzo mocno trzymają czy przez nie śrubokrętem płaskim trzeba je naciągnąć? Proszę o jakaś radę :) To moja pierwsza lokomotywa i nie chciałbym nic popsuć :)
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#2
Płaski śrubokręt, to może być zbyt brutalne narzędzie. Znacznie cieńszy i pełniejszy do tego zadania używany przeze mnie jest nożyk do tapet. Jedno wetknięcie, delikatne przekręcenie i dni kabinami samo odskakuje.
 
OP
OP
garot

garot

Nowy użytkownik
Reakcje
21 0 0
#3
Płaski śrubokręt, to może być zbyt brutalne narzędzie. Znacznie cieńszy i pełniejszy do tego zadania używany przeze mnie jest nożyk do tapet. Jedno wetknięcie, delikatne przekręcenie i dni kabinami samo odskakuje.
Dziękuję już mi się udało i kabina świeci się po podłączeniu do dekodera :)