• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jak podnieść pantografy w EU07 ze Schlesienmodelle?

rotmistrz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Mam ogromną prośbę o wytłumaczenie mi jak podnieść pantograf w siódemce produkcji Schlesienmodelle. Próbowałem już wszystkiego, nie wiem czy tam jest jakiś haczyk, który trzeba odgiąć, czy nacisnąć? To mój pierwszy taki poważniejszy model, nigdy nie miałem elektrowozu oprócz zabawkowego jakiegoś niemieckiego BR, gdzie trzeba było po prostu odczepić od jakichś haczyków. Wolę poczekać i dowiedzieć się od kogoś niż samemu próbować i coś uszkodzić.
 
OP
OP
R

rotmistrz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Pomógł Elvis, także nie wiem czy temat do usunięcia czy zarchiwizowania jakby ktoś miał podobny problem. Pod ślizgiem jest blaszka trzymana przez dwa haczyki, trzeba ją tak na ukos przekręcić żeby z tych dwóch haczyków odczepić.