• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jaką epokę kolekcjonujesz

Jaką epokę kolekcjonujesz

  • Epoka I

    Votes: 26 6,2%
  • Epoka II

    Votes: 49 11,6%
  • Epoka III

    Votes: 209 49,5%
  • Epoka IV

    Votes: 257 60,9%
  • Epoka V

    Votes: 216 51,2%
  • Epoka VI

    Votes: 36 8,5%

  • Ogółem głosujących
    422
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#4
Czesc Corwin!. Mam pytanie ,jaki cel ma ta ankieta ?. Czy to tylko dane statystyczne? . Mattia:)
To tylko statystyka. Taka dla nas wszystkich. Dzięki temu można też będzie zobaczyć która epoka jest najbardziej niedoceniana przez producentów.

nie napisałeś o jaki zarząd chodzi , rozumiem że PKP
Nie. Nie ma ograniczenia zarządu. Chodzi o to żebyśmy wiedzieli jako modelarze co jest najpopularniejsze wśród nas.Dlatego też możliwość głosowania na kilka epok.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#5
No ale jeszcze są tzw podepoki literkowe a,b,c. Np. ja zaczynam zabawę od epoki towarowej IIIb a osobowej IIIc. Poza tym jest jeszcze epoka VI.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#6
No ale jeszcze są tzw podepoki literkowe a,b,c. Np. ja zaczynam zabawę od epoki towarowej IIIb a osobowej IIIc. Poza tym jest jeszcze epoka VI.
Wiesz nie należy przesadzać ze szczegółowością. Epoka VI nie jest nigdzie oficjalnie zatwierdzona, więc na razie nie ujmuję jej w ankiecie.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#8
ja zaznaczyłem III ,IV a dokładniej kolekcjonuję od IIIb do Va i co pasuje oznakowaniem do tej ostatniej........
i też z przyczyn estetycznych ,ekonomicznych oraz zdroworozsądkowych nie kupuje jak leci.Lecz tylko wybrane modele
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#12

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#14
Ot tak zabawa. Ale problem twi w szczegółach. Ja np zbieram zasadnicoz epokę IIIc i do tego IVa, żeby można dopasować. Wobec tego IVb i c nie ruszam, ale wychodzi w ankiecie, że jednak III i IV.
A nestety normę chyba trzeba uzupełnić o VI albo wyrażnie odznaczyć czas pojawienia się niebieskiego taboru PKP i prywatnych przewoźników na torach.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#15
Ot tak zabawa. Ale problem twi w szczegółach. Ja np zbieram zasadnicoz epokę IIIc i do tego IVa, żeby można dopasować. Wobec tego IVb i c nie ruszam, ale wychodzi w ankiecie, że jednak III i IV.
A nestety normę chyba trzeba uzupełnić o VI albo wyrażnie odznaczyć czas pojawienia się niebieskiego taboru PKP i prywatnych przewoźników na torach.
Mogę zrobić bardziej szczegółową ankietę, ale to by chyba był przerost formy nad treścią.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#16
To zależy po co ta ankieta.
Napisałem, że wskutek tego, że są podepoki niektórzy lidzie mogą zbierać tylko przełomy.
A sprawa VI epoki być moze wymaga oficjalnej kodyfikacji. A na pewno oficjalnego stanowiska norm czy to ma być VI epoka czy tylko Vc.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#17
Koledzy, to tylko ankieta a nie szczegółowe badania marketingowe. IIIa czy IVc nie jest chyba na tym etapie istotne. Czy myślicie że firma taka jak Roco czy Brawa będzie układać własne plany na podstawie takiej ankiety? Wyluzujcie trochę i nabierzcie dystansu.

Osobiście uważam, że ciekawa inicjatywa i oddałem swój głos. Zobaczymy co pokaże jak (jeśli) przekroczymy powiedzmy 250 głosów.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#20
Zobacz załącznik 57684

Niczym jak ostatnie wybory w Rosji :D
Procentowa suma oddanych głosów = 193,5 %
Wcale nie... można oddać głos na kilka kategorii. Ten rozkład pokazuje jaki procent wszystkich głosujących zagłosował na poszczególne kategorie. Po głosowaniu pierwszej osoby Epoka II, III oraz IV miały każda po 100% głosów. Po głosowaniu drugiej osoby Epoka II miała 50%, III 100%, IV 100% i V 50%. Oznaczało to, że jedna osoba zagłosowała na II epokę, 2 osoby na III i IV oraz jedna na V epokę.

Obecny wynik pokazuje zaś ile osób ze 100% głosujących oddało głos na każdą z epok. Wg. Twojego ekranu 63% osób zagłosowało na epokę IV z ponad 100 oddanych głosów.
 

Podobne wątki