• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jędrek w robocie

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
To widzę że plany są szerokie i to bardzo . Myślałeś może żeby na ten węzeł betoniarki zawitało więcej gruszek , może jakaś pompa . Można by też zrobic dostawę kruszywa .
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
To widzę że plany są szerokie i to bardzo . Myślałeś może żeby na ten węzeł betoniarki zawitało więcej gruszek , może jakaś pompa . Można by też zrobic dostawę kruszywa .
Czytasz w moich myślach, ale już trochę ciasno na dioramach.
Mam jeszcze gruszki i pompę, ale będą zalewały wiadukt, ewentualnie bloki (o ile deweloper przetrwa dobrą zmianę).
Wanna z ciągnikiem jest przewidziana w składzie kruszyw obok. Mógłbym zrobić w trakcie załadunku, ale nie chce mi się przerabiać na ruchomą kolejnej ładowarki, także chyba przykryję ją plandeką (dość rzadko widzę takie modele, a przecież teoretycznie chyba teraz jest obowiązek tak jeździć?). Jeśli masz jakieś sugestie, wal śmiało!
Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa!
Złom teraz wygląda tak: DSCF8193.JPG DSCF8194.JPG DSCF8196.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Kawał dobrej roboty zrobiłeś. Jestem pod wrażeniem. Złom i ładowarka jak żywe... Plandeki rewelacyjne... (y)(y)(y) Podoba mi się takie modelarstwo.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Zgadzam sie z tym co pisze Maciek, masz duzo wolnego czasu chyba teraz bo non stop aktualizacje :) Dbasz o detale, podoba mi sie bardzo jak to wykonujesz :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Kurna Panie , to co pokazujesz to poezja , a wiedząc czym się zajmujesz to niech ta zima się nie kończy :D Te kontenery z kolorowymi metalami rewelacyjne .
Jeśli chodzi o wywrotki to ja bym na węźle dał ze 2 że niby dostawa jest . Jedna np. jak kipuje ,a druga w kolejce . Na składzie kruszyw to faktycznie postaw taką zaplandeczoną , przecież nie wszystko musi się ruszać . Znając Ciebie to i tak teraz postawisz , a za rok poprawisz żeby było bardziej ambitnie :D
Jeszcze temat plandek na wywrotce to wedle prawa towar ma być zabezpieczony . W naszym kraju wygląda to tak że każdy jeździ z plandeką bo inaczej walą mandaty . W Niemczech np. mało kto zakłada plandeki , tam bardziej patrzą żeby towar nie wystawał ponad burty . Kwestia definicji . Dla mnie np. zakrywanie jest ok , gdyż jadąc za takim sprzętem nie ma mowy żeby z niej drobne ziarenka na nasze auto nie leciały .
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
To co robisz i pokazujesz jest rewelacyjne(y) i tak jak Maciek już powiedział wcześniej jest to takie modelarstwo, które może się podobać.I ja się z nim w 100% zgadzam:)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Dziękuję, teraz p ojazdy.
Niestety chłopakom poluzowały się pasy ładunkowe.Ciekawostka -foliowe części opakowań ziemniaków z Lidla prawie nie kleją się cyjanoakrylem.:mad: DSCF8200.JPG DSCF8201.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 426
W robocie 113

Podobne wątki