• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jędrek w robocie

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#23
Pięknie to wyszło. Gratuluję. Model wygląda bardzo realistycznie. (y)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Wspaniale to wygląda! Jednak Amerykańce mają swój urok. Gratuluje osiągniętego efektu który jest na poziomie ligi mistrzów. (y)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#27
Dziękuję wszystkim!
Po tak miłych komentarzach, aż chce się posiedzieć kilka nocy nad czymś następnym!:)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#28
Małe roboty drogowe na dzień dziecka. Wczoraj dostałem od Grzesia płytkę do światełek i tak powstał WV z kogutem. Reszta oczywiście prowizoryczna, ale Jędruś i tak się ucieszy!
DSCF6552.JPG
DSCF6553.JPG
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#32
Dziękuję!:) Jesteście mili!
Tak, uwziąłem się na światełka!
Ta dioramka nie będzie kontynuowana. Tak naprawdę to prowizorka dla Jędrusia. Niech się trochę pobawi, bo niby wszystko jest dla niego, a tak naprawdę z wiadomych względów niczego nie może dotykać.:(
Zimą samochody pójdą na prawdziwe dioramy. Marzy mi się trochę ruchu, ale w serwomechanizmach jestem na razie zielony...[DOUBLEPOST=1401654372][/DOUBLEPOST]
Ładna makietka do prezentacji powstaje. Obsiej wszystko trawą i popraw asfalt bo teraz aż się unosi do góry i będzie miodzio (y)
Uwierz mi , przy drodze po której jeżdżę, to prawdziwy realizm!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#33
Dziękuję!:) Jesteście mili!
Tak, uwziąłem się na światełka!
Ta dioramka nie będzie kontynuowana. Tak naprawdę to prowizorka dla Jędrusia. Niech się trochę pobawi, bo niby wszystko jest dla niego, a tak naprawdę z wiadomych względów niczego nie może dotykać.:(
Czyli zgodnie z powiedzeniem: "tatusiowie kupują swoim synkom kolejki elektryczne, po to żeby samemu się nimi bawić". :D
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#36
Nie wiem! Najmniejsze, które mają w sklepie.:)
Dziękuję komuś z forum za podpowiedź, żeby przy lutowaniu przykleić je do taśmy dwustronnej. O wiele łatwiej, niż w pensecie samozaciskowej.
Pomarańczowa dioda w kogucie jest trochę za słaba. W dzień praktycznie jej nie widać.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#38
DSCF6592.JPG

Pomóżcie proszę!
Stałem się posiadaczem Mercedesa do gabarytów, a tu niespodzianka! Naczepa rozsuwa się!
Chcę tradycyjnie założyć światła, ale nie wiem, czy w oryginale kable idą wewnątrz elementu łączącego części naczepy , czy są jakoś luźno podpięte?:niepewny:
Czy na ciągniku wystarczy 1 kogut, czy musza być 2?
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!
DSCF6593.JPG
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#39
https://www.google.pl/search?q=noot...775#q=nooteboom+teletrailer&tbm=isch&imgdii=_

Polecam poprzeglądać zdjęcia oryginału tej naczepy i ocenić gdzie idzie jakie oświetlenie. A co do koguta na ciągniku to przeważnie do gabarytów stosują 2 bo fajniej to wygląda. jeden jest w przypadku jak jest zakładany i zdejmowany co jakiś czas. A do takich zestawów zakłada się przeważnie całą belke świetlną. Chociaż to bardziej opisuje na podstawie spostrzeżeń z dróg niż z jakiś norm :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 426
W robocie 113

Podobne wątki