• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jędrek w robocie

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Kolego nie przesadzaj bo jesteś modelarzem , a nie ogrodnikim;) Maszyna jest ok. i przynajmniej na fotkach nic z tego co mówisz nie widać. W dodatku gdyby nie opakowanie to nie pomyślałbym, że to Kibri.Jest extra(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.403 108 2
Jak dla mnie bomba , a niedoskonałości o jakich piszesz , albo są nie widoczne na zdjęciach albo idealnie się wkomponowały w całość dość mocno zużytej maszyny:)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Naprawdę dziękuję ! Bardzo poprawiliście mi humor!:)
Teraz pracuję nad uruchomieniem tej koparki.
Kolego nie przesadzaj bo jesteś modelarzem , a nie ogrodnikim;)
W zasadzie jestem jednym i drugim. W zeszłym roku posadziłem kilka tysięcy roślin...:D
Chociaż tak naprawdę jednego i drugiego ciągle się uczę...
DSCF1975.JPG
 
Ostatnio edytowane:

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Dobrze jest z tym chwytakiem. Nie widać efektu soli. Gunze w spray'u stosujemy np pod brudzenie, a nie jako efekt wykańczający. Po za tym Twoje prace są jak zawsze bombowe.
Może wzorem kolegi TV i innych co się na lakierach poznali i nie kładą ostatniej warsywy
Szkoda że nie było mi ich dane ostatnio oglądać na żywo, przegryzając ten dobry ser...
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Bartek, ser i my, zawsze czekamy na Ciebie!:)

Teraz takie coś, czyli zdjęcia z serialu "przedtem" i "potem".

DSCF2268.JPG DSCF2269.JPG DSCF2270.JPG
DSCF2271.JPG


Miało być szybko , ale ponieważ koparka okazała się demontowalna zyska, jak prawie każdy pojazd,światła i może jakiś ruch...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Waloryzacja przyczepy rewelacyjna. Podoba mi się tak przerobiona miniaturka. Wygląda bardzo realistycznie.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Zdecydowałem się oświetlić kopareczkę .
Niestety ramię jest koszmarne (siłowniki nie są wysuwane i właściwie mocowane). Tak już prawdopodobnie zostanie.
DSCF2433.JPG DSCF2434.JPG DSCF2435.JPG
Na razie dorabiam łyżkę z żywicy do klejenia metalu...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 426
W robocie 113

Podobne wątki