• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

IX Spotkanie Przy TMM Toruń 2013

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#1
Pasjonaci modelarstwa kolejowego zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki w Toruniu
tworzący wspólnie dzieło pod nazwą Toruńska Makieta Modułowa mają zaszczyt zaprosić na IX Spotkanie Przy TMM. Wystawa odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2013 roku w Hostelu ,,Przystanek Toruń " na ulicy Generała Józefa Chłopickiego 4 . W razie pytań proszę dzwonić na 602 644 165 .
Serdecznie Zapraszamy !
Bez tytułu3.png
 

emeryt21

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Czuje sie zaproszony chyba,ze beda zaspy na drodze z Bydgoszczy do Torunia.....Dziekuje.Przyjade oczywiscie jako widz...
Z gory jestem zachwycony.Zazdroszcze aktywnosci....
 

koleje.com

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
26 1 0
#3
Cześć,

Już od rana specjalnie oznakowane samochody ;) zaczęły parkować przed miejscem IX spotkania TMM w hostelu "Przystanek Toruń".



Serdecznie zapraszamy w sobotę 10-18, a w niedzielę 10-16!

Pozdrowienia,
Jarek
 

emeryt21

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Bylem widzialem i chociaz jestem z Bydgoszczy niomal wszystko mi sie podobalo...Widzialem na parkingu sporo samochodow z bydgoska rejestracja czyli sa tacy z "odchylka" jak ja rowniez w Bydgoszczy a nie tylko w Toruniu.
Podziwialem Wasze obrotnice recznej roboty.Jedna nawet miala naped....Interesowalem sie tym tematem,bo wlasnie szykuje sie do zakupu obrotnicy Fleischmann'a.Wybralem ja wsrod wielu innych propozycji,bo wydaje mi sie najbardziej realistyczna.
Musze tu wspomniec,ze niestety nie moge przylaczyc sie do Was,bo ja mam skale N.Wy macie kolosy.....H0.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#11
Ooo, nawet eks-mój krokodylek się załapał :) Moja Ania nie może mi wybaczyć że go sprzedałem, ja sobie zresztą też nie mogę. Ale widzę że mu dobrze w nowym otoczeniu :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 21
Imprezy 16
Imprezy 13
Imprezy 27
Imprezy 35

Podobne wątki