• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele IX Ogólnopolska Wystawa Modeli 1-87 - Iława 2016

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#1
Jest już oficjalny plakat IX Ogólnopolskiej Wystawy Modeli 1-87, która cyklicznie odbywa się na początku lipca w Iławie. W roku 2016 wystawa odbędzie się od 1 do 3 lipca.
IX_Iława.jpg


Szczegóły ... wkrótce.
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#2
Za facebook'em ...

Plan imprezy
Koledzy którzy mają ochotę, mogą już przyjechać w czwartek po godz. 16-ej ewentualnie w piątek rano, żeby zdążyć wszystko zmontować do godz. 11-ej.
01.07.2016 (piątek)
W piątek zaczniemy całą imprezę (dla chętnych) wyjazdem na cmentarz do Naszego kolegi Marcina , który zginął we wrześniu w wypadku. Wyjazd spod hali autobusem 0 godz. 11.00.
Otwarcie hali dla zwiedzających o godz. 12.00-18.00.
Od godz.18.00 do 20-21.00 będzie to czas dla uczestników wystawy na zdjęcia lub jazdy nocne i wręczenie podziękowań oraz pamiątek.
02.07.2016 (sobota)
Otwarcie hali od godz.10-00 do 19.00 (jak będą chętni na obiad to będzie w dwóch turach 13.30 i 14.00). O godz. 20.00 uczestnicy spotykają się pod wiatą w Starym Tartaku.
03.07.2016 (niedziela)
Otwarcie hali o godz.10.00-15.00

Noclegi są zarezerwowane w internacie przy ul. Kopernika (gdzie rok temu cena za osobę na dobę 21.46 zł). Wpisowe na ciasto, napoje , kawę itp. 15 zł. Ceny za obiady podamy w innym terminie bo są na razie negocjowane.
ZAPRASZAM DO IŁAWY - organizator Damian S.
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#7
Pomimo małych problemików, które to grupa TMM błyskawicznie rozwiązała (szacun!) SKMK Sopot również dziękuje za wspólną zabawę.
 

grzegorz

Użytkownik
Reakcje
99 4 2
#8
Byłem pierwszy raz, ogólnie impreza udana, aczkolwiek czuję się zawiedziony. Spodziewałem się bowiem całkiem
innej wystawy. Zawsze kojarzyłem Iławę z modelami i makietami samochodowymi, a tu kolejowy tasiemiec szlakowy
i kilka autek kolekcjonerskich. Wielka szkoda. Przecież modelarstwo samochodowe ma potencjał.
Warto się zastanowić jak go wykorzystać w przyszłości.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#9
Zorganizuj drogi kolego wystawę modeli samochodowych w Kutnie, z chęcią się przejedziemy, a jak nam się autka znudzą, pójdziemy na tory.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#10
Byłem pierwszy raz, ogólnie impreza udana, aczkolwiek czuję się zawiedziony. Spodziewałem się bowiem całkiem
innej wystawy. Zawsze kojarzyłem Iławę z modelami i makietami samochodowymi, a tu kolejowy tasiemiec szlakowy
i kilka autek kolekcjonerskich. Wielka szkoda. Przecież modelarstwo samochodowe ma potencjał.
Warto się zastanowić jak go wykorzystać w przyszłości.
No swojego czasu to była typowo samochodowa impreza .
[DOUBLEPOST=1468142262][/DOUBLEPOST]
A w tej relacji to nawet temat samochodowy pominięto tak jak by go wogule nie było :niepewny:.
 

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
906 38 3
#19
http://www.forum.*** LINK REKLAMOWY...id=28479&sid=04237ae44e0deef440fa82c62ba0378e

Ale babol... Tor z premedytacją ułożony pod wiaduktem ku jednemu z filarów, sugerując plany budowy drugiego toru w czasach niemieckich, lub jego obecność przed 1945, i do tego pruski posterunek odstępowy (a więc był tam drugi tor skoro P. odst) postawiony w skrajni tego drugiego toru... Facepalm

http://www.forum.*** LINK REKLAMOWY...id=28477&sid=04237ae44e0deef440fa82c62ba0378e

kolejny babol... Scentralizowane zwrotnice i brak semaforów. Widziałem wielokrotnie semafory na drutach i zwrotnice na klucz plus wajcha, ale na odwrót jeszcze nie. Pomijam to już fakt że dla jednej zwrotnicy na głowicy nikt by nie tworzył pędni, a co więcej budował nastawni. Jeżeli w ogóle by powstała, to byłaby na drugiej głowicy gdzie jest jeszcze krótkie żeberko przy magazynie i jedna zwrotnica więcej. A tak w ogóle zapewne sterowanie odbywałoby się z budynku dworca (semafory), a na mijance tej wielkości z trzema rozjazdami, wajchy byłyby ręczne... Wykonanie otoczenia super, realizm kolejowy na szkolną "dwóję"
 

Podobne wątki