• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Iveco Hi way AWM [Recenzja]

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#1
Jak że dostałem dzisiaj model Iveco Hi way chciałem podzielić się wrażeniami odnoście tego modelu.

Ogólnie model wykonany jest poprawnie. Bazuje on na starej formie Iveco Stralis. Wykonanie nowego grila i blendy jest bardzo poprawne. Niestety proporcje deflektorów po bokach atrapy są trochę przesadzone i są za duże. czarne elementy takie jak plastiki przy delfektorach, podszybie i obramowania bocznych szyb są nadrukowane. Podwozie jak to AWM, dało ze starego modelu, ale tragedii nie ma. Za to największe rozczarowanie to lusterka... W dalszym ciągu są takie same jak w Stralisie I co oznacza, że się zbytnio nie nadają do Hi waya. Jeszcze jedną wadę jaką zauważyłem przy rozbieraniu modelu to doklejony zderzak którego nie da się zdjąć bez urwania bolców mocujących. Najwidoczniej AWM doszło do wniosku że wydali tak genialny model że nie trzeba go poprawiać ;)

A teraz kilka zdjęć ode mnie ;)

IMG_6302.JPG

IMG_6303.JPG

IMG_6307.JPG

IMG_6310.JPG


Mam nadzieje że komuś ułatwię wybór "kupić czy nie kupić" ;)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#4
Chodzi o te elementy. Wydaje mi się, że tak się to fachowo nazywa.

IMG_6303.JPG

[DOUBLEPOST=1435785486][/DOUBLEPOST]Przepraszam, dopiero teraz zauważyłem brak "L". Mam nadzieję że wybaczycie tą "niechlujną" pisownie ;)
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 41 1
#5
Zdecydowanie chodzi o deflektor.
Co do literówki, to mózg ludzki "nie czyta" liter tylko cały wyraz lub hasło (y)
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#6
Bardzo dobra ocena szczegółowa. Ze swojej strony mogę dodać, że przypadłość doklejonego zderzaka do ramy występuje również w modelach Volvo najnowszej generacji z AWM.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.336 108 2
#8
Bardzo dobra ocena szczegółowa. Ze swojej strony mogę dodać, że przypadłość doklejonego zderzaka do ramy występuje również w modelach Volvo najnowszej generacji z AWM.

W poprzedniej generacji Volvo z AWM też się zdarzały zderzaki przyklejone , przekonałem się o tym dziś jak mi się połamał przy ściąganiu :(:mad:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 16

Podobne wątki