• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

IV Zlot "Modularzy" Kolejowych - Radom

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
136 13 0
#1
Tradycyjnie już w końcówce kwietnia w Radomiu odbędzie się Zlot "Modularzy" Kolejowych.
W programie imprezy:
- makieta modułowa N /ca. 50 m torów/
- makieta parowozowni H0
- makieta modułowa TT /ca. 10 m torów/
- giełda modelarska.

Impreza dostępna dla publiczności:
26 kwietnia w godz. 11-18
27 kwietnia w godz. 10-15

Bilety wstępu:
5 zł - normalny
3 zł - ulgowy
bezpłatnie - dzieci wzrostu do 1 m.
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.185 8 0
#2
Ponieważ w forum TT pisać nie mogę, tu chciałbym podziękować organizatorowi za "opiekę", a uczestnikom za miłą, niepowtarzalną atmosferę. Miałem okazję poznać ludzi, którzy dobrą zabawę stawiają na pierwszym miejscu.
Nie będę "lał wody", zamieszczam parę fotek. Na początek N-ka.
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#15
Wiecie co to normalnie grzech się przyznać ale na imprezę miałem 45 km i o niej ZAPOMNIAŁEM no to przechodzi ludzkie pojęcie, dzięki WAM wszystkim za fotki, tyle mi pozostało, pooglądać sobie.
 

Luck

Użytkownik
Reakcje
17 0 0
#16
Młodzikowski napisał(a):
Mam nadzieję, że zaglądają tu raz po raz w głębokiej tajemnicy :D - więc chyba przeczytają !
Zaglądają,zaglądają..
Mam nadzieję że nie przeczyta tego dziadek co składa pt47...
uczestnicy wiedzą o kogo chodzi...
p.s.1
a tak po za tym to witam wszystkich bardzo serdecznie....
p.s.2
Krzysiu przyszedł dziadek również w niedzielę ?
wymieniłeś w końcu makietę na działkę pod Warszawą? :D
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.185 8 0
#17
Krzysiu przyszedł dziadek również w niedzielę ?
wymieniłeś w końcu makietę na działkę pod Warszawą?
Witam serdecznie. Dziadka niestety w niedzielę nie było - szkoda. Za to, pół drogi do domu myślałem o Jego propozycji :D
Na zlocie w Radomiu nie tylko dobrze się bawiono, trzy razy dziennie ogłaszano przerwę. W tym czasie organizator nas karmił, byśmy nie zasłabli :D Piszę to, bo przyznam szczerze - byłem zaskoczony gościną (na pewnej imprezie organizator "wykasował" wystawców za parking !).
Na drugiej fotce "brać kolejowa" (od lewej) Jacek, Paweł i Darek (któremu zazdrościłem dwóch loków :razz: ) czyli Megido, Nemo i chyba Luck.
Dzięki Piotrze za link na forum TT.
 

Załączniki

Luck

Użytkownik
Reakcje
17 0 0
#18
Młodzikowski napisał(a):
Na drugiej fotce "brać kolejowa" (od lewej) Jacek, Paweł i Darek (któremu zazdrościłem dwóch loków :razz: ) czyli Megido, Nemo i Luck.
a za chwilę za nami dosiądzie się dziadek nr.2 z wykładem na temat formy Jelcza 1/72 seria "Ruch" ;)
 

Podobne wątki