• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

IV Trybunały Piotrkowskie 2017

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#1
Czerwiec coraz bliżej. W tym roku na samym początku miesiąca, bo w dniach 3-4.06.2017 odbędzie się spotkanie modelarzy kolejowych. Pytanie, kto z naszego grona się wybiera?. Ja będę w sobotę.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#4
Jak do tej pory nie zapiję się na śmierć to pewnie przyjadę, ale na pewno pijany,a może będą mi towarzyszyć koledzy z ŁAKMK.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#8
No to kilka zdjęć z imprezy.

Kolega Andrzej jak zawsze dostarczał radochy dzieciakom i nie tylko w hali

PTK-2017-1.jpg


PTK-2017-2.jpg


a kolega Mallet z przyjaciółmi na podwórku

PTK-2017-4.jpg


PTK-2017-5.jpg


PTK-2017-6.jpg


PTK-2017-7.jpg


Chętnych na przejażdżkę maluchów było co niemiara i obsługa miała pełne ręce roboty więc nie bardzo miałem okazję aby zagadać i pomęczyć ich pytaniami dotyczącymi tych wspaniałych modeli.

Z większych skal było jeszcze tylko kilka loków z Piko w wielkości G, ale to raczej zabawki niż modele, przynajmniej na tych łukach

PTK-2017-3.jpg


oraz mała makieta kolejki przemysłowej w skali 1:22,5 jeżdżąca na torze 16,5 mm wykonana przez jakiegoś chyba niemieckiego modelarza, której zdjęcia niestety nie wykonałem.

Kolega Adam nakazał mi wykasować co roku odtwarzane przeze mnie nagranie "trzeba by coś wreszcie zrobić" i wziąć się po prostu do roboty. Dziś wieczorem to przemyślę ale wydaje mi się że to ostatnia okazja aby odmienić trochę chronologię zdarzeń i najpierw coś porobić a potem się ewentualnie czegoś dobrego napić bo w uskutecznianej aktualnie odwrotnej sekwencji kończy mi się to wszystko na kroku pierwszym.
 
D

DaK

Gość
#9
Ja byłem na Trybunałach w sobotę. Miło było poznać część ekipy z forum. Ten niemiecki modelarz to Dr. Michael Giersberg, bardzo przyjazny człowiek. Ucieliśmy sobie bardzo miłą pogawędkę.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#11
bo komórka to nie jest sprzęt do robienia zdjęć.
No popatrz Pan, ja o tym nie wiedziałem i komórką pstrykałem :) Chyba coś tam jednak na nich widać o_O, choć pierwsze rozmyte jest ale to widz/przechodzień robił. Fakt że gdy mało światła to niezbyt dobrze takie zdjęcia ze smarkofona wychodzą.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#14
No to przepraszam bo zapomniałem że takie jeszcze istnieją choć mój syn ma właśnie takiego starocia i nie chce innego. Ale w jego przypadku komórka najczęściej jest albo wyłączona albo rozładowana.
 

Podobne wątki