• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#1
Miło mi poinformować, że czwarta edycja Trybunałów Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 1.– 2. Lipca. Dzień techniczny będzie 30. Czerwca. Poinformujemy jeszcze, kiedy formularze do zameldowania będzie można pobierać.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#3
Pragnę tylko podkreślić, że ten termin będzie kolidował z cykliczną imprezą odbywająca się od kilku lat w Iławie.
 
Reakcje
1 2 0
#4
Pragnę tylko podkreślić, że ten termin będzie kolidował z cykliczną imprezą odbywająca się od kilku lat w Iławie.
Ponadto będa juz wakacje I publiczność może niedopisać. Termin czerwcowy byłby o.k. Jeśli to jednak ma być tylko wystawa bez możliwości zakupów i publiczności, to dla kogo? Zmiana terminów imprez z reguły nie przynosi jej popularności.
 
Ostatnio edytowane:
Z

Zv

Gość
#5
Końcówka roku szkolnego to czas kiedy jeszcze nie urlopujemy a już dzieciaki mają wolne i nie wymagają takiej atencji jak na pocz czerwca. Sprzyja wyjazdom. Początek lipca taki już nie jest. Niby to tylko tydzień kalendarzowo ale organizacyjnie życiowo dwa rożne etapy roku. Dla mnie osobiście lipiec nieosiągalny. Fajnie że rok przed impreza jest podana data mam nadzieję że wstępna :)
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#7
Moja propozycja jest taka aby ustalić sztywną datę tej imprezy. Tak jak są np. terminy giełd modelarskich. Wtedy wszyscy będą wiedzieć o terminie imprezy z wyprzedzeniem, bez ciągłych zapytań odnośnie terminu następnej imprezy. Tak jak tutaj napisali wcześniej koledzy, lipiec nie jest najlepszym terminem na tego typu spotkanie. Według mnie na tego typu imprezę najbardziej odpowiednie są miesiące maj lub do 15 czerwca. Takie jest moje zdanie. Niech inni koledzy wypowiedzą się nad moją propozycją. Ale musimy pamiętać że to organizator danej imprezy ma decydujący głos, ale mam nadzieję że uwzględni te wszystkie zgłoszone przez Nas uwagi i sugestie co do terminu.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#8
Ale musimy pamiętać że to organizator danej imprezy ma decydujący głos
Oczywiście że tak, tylko może się stać tak że na imprezie będzie tylko organizator.
SH od lat jest zawsze w tym samym czasie, no z wyjątkiem ubiegłego roku gdy wybieraliśmy prezydenta, można sobie zorganizować urlop i rzucić się w wir życia towarzysko modelarskiego aż do rana.
No a lipiec to nie do końca, u mnie w pracy niby sezon urlopowy a tyrka taka że nie ma czasu taczki załadować.
Mnie bardziej pasuje czerwiec, i nawet upał i duchota mnie nie zraża.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#9
Dlatego uważam że kolega Robert bardzo dobrze zrobił podając tę datę następnego spotkania z takim wyprzedzeniem, że wywiąże się dyskusja i zostanie osiągnięty jakiś kompromis co do terminu. Mnie termin lipcowy też ne za bardzo odpowiada.
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#10
Nowy termin wziął się nie bez powodu. Wszyscy wystawcy wiedzą, że w paradę weszły nam egzaminy szkolne na Hali. Przez ten incydent, który wynikł wbrew podpisanej umowie ( że wchodzimy na halę już w czwartek po 16-tej ) i sami odczuli skutki. Podjęliśmy więc wstępną próbę ustalenia nowego terminu, aby nam już z niczym nie kolidował. Na razie mamy rok czas na wszelkiego rodzaju kombinacje. Zapewne spróbujemy też jakiś negocjacji z Prezydentem miasta i ze szkołą.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#11
Tydzień później w czerwcu i dziatwa ma wolne.
To przekaz nieomal podprogowy, czerwiec-Trybunały, październik SH ( a jak te drugie zdechną to co zrobimy, ile można pić ze smutku), nazwa miesiąca-reakcja.
Trzymam za Was kciuki, znaczy za powodzenie negocjacji.:)
 

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
40 0 0
#15
W 2017 rok szkolny kończy się 24 czerwca, a 30 czerwca wypada w piątek, czyli 1-2 lipca jest tydzień po zakończeniu roku szkolnego. A pewnie na sali szkoła ma zakończenie roku szkolnego więc ta sama sytuacja, co w tym roku z egzaminami zawodowymi, które były w piątek 17 czerwca.
 

Podobne wątki