• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Może będzie ta eteryczna dziewczynka z jakiejś tam sieci komórkowej, w tej przykrótkiej sukieneczce, ja to już stary jestem (chyba ze wspomniana jest gerontofilem), ale młodsi mogą spróbować.;)
Pawle, było powiedzenie, że "stara to jest dupa, bo niema zębów".
Z kolei Berlusconi ma tyle lat i "Bunga Bunga" cały czas... nie ważne ile lat w dowodzie;)

Pozdrawiam z MMz:)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Wszyscy wiedzą że mężczyzna jest wzrokowcem,popatrzeć ludzka rzecz, a jak mawiał mój znajomy Mohemed Erdini "Można mieć apetyt, ale obiad jest w domu".
Żonę moją, kocham nad życie, nawet swoje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Wszyscy wiedzą że mężczyzna jest wzrokowcem,popatrzeć ludzka rzecz, a jak mawiał mój znajomy Mohemed Erdini "Można mieć apetyt, ale obiad jest w domu".
No tak. Twój znajomy ma rację. No ale są czasami takie sytuacje, że jak nie masz obiadu w domu to idziesz do restauracji. ;)
 
K

KiersNo

Gość
Domowe obiadki z czasem się nudzą i trzeba wyskoczyć na miasto na coś szybkiego albo na deser do jakiejś lodziarni. :gwizd:
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Ciekawe co Wasze towarzyszki powiedziałyby na te bohaterskie wpisy,moja ostatnio sobie poczytała moje, pierwsze pytanie jakie padło "co to za Pani kierownik w Zbiersku" no weź teraz wytłumacz, ale wypiły sobie kawkę i już wie.
 

Podobne wątki