• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

IV spotkanie DCC (i nie tylko) w Warszawie

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#1
Witam.

W dniach 05-01-2008 do 10-02-2008 odbędzie się w Muzeum Techniki (Pałac Kultury i Nauki) Wystawa modelarska.
Więcej informacji można znaleźć tu: http://forumtt.pl/viewtopic.php?t=2851

W ramach tej wystawy organizujemy IV spotkanie DCC w Warszawie .
Odbędzie się ono 12-01-2008. W ramach tego spotkania planujemy przeprowadzić praktyczne warsztaty nt. DCC: używanie myszek Multimous i Lenz'a oraz programowanie dekoderów za pomocą tych myszek (taki pomysł przyszedł nam do głowy).

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 
D

Dariusz

Gość
#2
Chetnie bym pojechal ale nie wiem czy czas pozwoli. Moglbym zaprezentowc turbinowe lokomotywy w brassie (Overland). To rzadkie lokomotywy i malo znane w Polsce a w plastiku produkowane nie beda raczej nigdy. Mam pytanie kiedy w W-wie jest gielda. Gdzie i kiedy organizowana i do kogo sie zwrocic w celu rezerwacji stolikow?
 

Blue

Użytkownik
Reakcje
30 1 0
#3
No to się szykuję. Pokażę listwy oświetleniowe BD60, a może coś jeszcze - dwa różne nowe dekodery, lokomotywy i akcesoriów są obecnie w opracowaniu. Gdyby było zainteresowanie nowych adeptów, można zrobić powtórkę z podstaw DCC.
 

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Nie wiem czy będę więc się zapytam jakiego patentu użyto by multimouse działała poprawnie podczas włączania jej w magistralę nie powodując komunikatu o zwarciu ??
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 10
DCC 10
DCC 18
DCC 176
DCC 9

Podobne wątki