• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Italeri 3863 - MAN TGA 1:24 na inny sposób ----> RC

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#81
Dziś musiałem zrobić małe poprawki lakiernicze. Od jutra zaczynam wklejanie lamp :) Jest szansa że model zrobię do paru dni ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#82
Powoli dodaje kolejne puzzle w tej układance. Tym razem płytka odpowiedzialna za efekty świetlne na ciężarówce od Grzesia :)
20150923_001333-1-1.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#87
Mam nadzieje że efekt będzie zadowalający :) Niebawem testy i próby, jak się tylko odkuje z pracy i zakończa mi przebudowę instalacji gazowej w mieszkaniu ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#90
Pewnie jest szansa na inne modele RC, ale pewnie w innej skali. Skala 1:43 mi jest bliższa ;) Poza tym męczące jest składanie całego modelu od 0 ;) Mam wrażenie że z Jelczem lepiej się pracowało ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#91
Niestety zamiast kończyć budę;, w wyniku mojej nieuwagi musiałem wrócić do początków czyli malowania. Nie wiem jak w kilku miejscach pojawily sie krople kleju :/ buda po 4 krotnym domalowaniu...
20151006_072854-1.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#93
Buda wymalowana... czeka na finalne dodatki...Jelcz mi pochłonął wolny czas... zresztą nie wiem jeszcze czy nie zmienię troszkę koloru Mana.... To się okaże na przestrzeni tygodnia dwu ;) Na pewno do Mańka wrócę i go ukończę. Spokojnie :) Niestety jego budowa trwała zbyt długo i dlatego chwilowo zwolniłem tempo... to takie zmęczenie materiału ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#95
Ja wiem, że kanały pędniowe są ważne ale co z MAN'em??
A no powoli wracam do tematu. Cieszę się że model poszedł w odstawkę bo dzięki budowie autek w 1:87 rozjaśniło mi się parę rzeczy i widzę że to i owo trzeba zmienić. Na dzień dobry musze przerobić elektrykę od zasilania.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#96
Totalnym przypadkiem po długiej przerwie odkryłem zupełnie nowe możliwości dla tej skali.
20170429_201243-1.jpg

myslę że po ukończeniu modelu w 1:43 wrócę do tematu, który wydaje się być mocno rozwojowy :)