• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Dziś nieco inny pojazd trafił do IroTransu. Szef sobie zakupił i wyremontował Ikarusa 255.
Model jeszcze nie w pełni gotowy. Czekam aż dotrze jeszcze kilka gratów do niego. Jak na razie przemalowałem deskę rozdzielczą ma czarno, pomalowałem na biało zagłówki, na szaro lufty dachowe, dałem zabytkowe tablice i washa. Dorobiłem osłony przeciwsłoneczne w przednich oknach.

255 011.JPG
255 012.JPG
255 013.JPG
255 014.JPG
255 015.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW!!! Widziałem ten model w sklepie modelarskim i jeszcze nie wpadłem na pomysł co z nim zrobić po kupnie... Tu pomysł jest bardzo genialny w swej prostocie. (y) Mamy w "prosty" sposób "polonika". Ja myślałem raczej nad wersją z jakiegoś PKSu na Podkarpaciu. Nawet fikcyjną ale niestety nie mam nawet 10% z talentu Irokeza...
Jest lekka zazdrość. :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Kolejny zabytkowy Ikarus pojawił się w firmie.
Wczoraj dotarły do mnie kalkomanie od Alegratki i mogłem wykończyć oba modele. Gdy je zamawiałem nie mogłem nawet przypuszczać że będą to ostatnie kalkomanie kupione u Pana Andrzeja.:cry: W moich gablotach jest sporo modeli z kalkomaniami Pana Andrzeja, jednak te dwa Ikarusy nabrały teraz zupełnie innego znaczenia sentymentalnego. [*]

ikarus 001.JPG
ikarus 003.JPG
ikarus 005.JPG
ikarus 006.JPG
ikarus 007.JPG
ikarus 009.JPG
ikarus 010.JPG
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Nawet ostatnio pytałem Ciebie o rejestrację. Nigdy jakoś nie kupiłem, a przeglądałem ofertę nieraz a teraz się spóźniłem :cry:
Co do modelu to kolejny wspaniały egzemplarz zawitał u Ciebie. Po dodatkach wygląda kapitalnie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149

Podobne wątki