• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jak zawsze detale na najwyższym poziomie, chociaż dalej jestem zdania, że te naczepy powinny mieć trzyosiowe ciągniki. Dafik taki typowo polski.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Daf z tym sreberkiem kapitalnie się prezentuje . Zestaw jakich wiele na naszych drogach . Jeśli chodzi o te do transportu maszyn to też świetne , aczkolwiek ja bym na jednym dał dwa walce , a na drugiego może rozkładarkę do mas .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Kapitalnie zrobione te zestawy. Scania wygląda rewelacyjnie i bardziej mi się podoba od Dafa. Gratuluję. (y)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Obydwa z ostatniej prezentacji bardzo fajne, zarówno pod względem kolorystyki, przeróbek jak i samej konfiguracji. Jeszcze wcześniej pokazałeś "Wieltona" a raczej Krone z kalkami Wieltona. Proponuje obrócić do góry nogami tylną belkę i na nią dać tablice wyróżniające. Prosty zabieg a na pewno podwyższy poziom modelu względem prawdziwych naczep spod znaku Wielbłąda. ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Scanią dowaliłeś i to grubo. Ta Rka sama w sobie bardzo mi się podoba z żółtym lakierem, a po zdetalizowniu i podpięciu czarnego Kempfa jest bosko. (y)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Pierwsza eRka na forum, czy może już przegapiłem w innych tematach?
Zarówno w modelarstwie jak i realu z czasem coraz bardziej podobają mi się nowe pojazdy spod znaku Gryfa. Trzeba przyznać, że model jest dobrze odwzorowany.
 

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Świetnie wygląda ta żółta Scania z tą wanną. Spotkałem się we Francji z identycznie skonfigurowanym zestawem i mogę powiedzieć, że wygląda jak prawdziwa tylko blachy nie te :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 150

Podobne wątki