• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Pięknie zrobiony ten Mercedes. Takie delikatne waschowanie na jasnych kolorach to ja lubię. Wygląda naprawdę jak w rzeczywistości 1:1. Kempf też zrobiony świetnie. Ten wilk to ciekawy i unikatowy dodatek. Podoba mi się ten zestaw. (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Tak też myślałem, ale ostatnio widuję takie zestawy z dwu-ośkami i jakoś mi się tak spodobało.Temat jednak rozwojowy bo w Iro Transie nie ma jeszcze ciągnika trzy-osiowego.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Moje zdanie bez jakiegoś dużego doświadczenia jest takie że naczepa by dała rada ale ciągnik myśle że powinno być np jakieś volvo 750 3 osiowe czy coś w tym stylu :) ale na pewno ktoś Ci doradzi lepiej
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Pięknie zwaloryzowany ten zestaw. (y) Rewelacyjnie wyglądają kłonice i deski rzucone luzem na przodzie naczepy. Super. (y)
 
Reakcje
10.671 67 1
Jak zobaczyłem ten zestaw to pomyślałem dlaczego nie dałeś ciągnika 6x2 , ale po chwili uznałem że chyba tak jest fajniej . Sporo właśnie takich składów widać z maszynami budowlanymi . Także model mi się bardzo podoba . Co do ładowności tego zestawu to w takiej konfiguracji dwa walce bez problemu jadą . Jeden w oryginale waży max 15 ton . Z tym co Mikołaj napisał że wożą walca i rozściełacz w konfiguracjach ciągnik 2 osiowy i naczepa 3 osiowa też się zdarza , ale obawiam się że wtedy zestaw może być lekko przeciążony . Można w takie niuanse nie wnikać bo mi też się kiedyś zdarzyło 420 konną premiumką wieść w wywrotce 38 ton żwiru :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149

Podobne wątki